1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano (ADA) yatırımcısı yol ayrımında: Satmalı mı tutmalı mı?

Cardano (ADA) yatırımcısı yol ayrımında: Satmalı mı tutmalı mı?

Cardano (ADA) yatırımcısı yol ayrımında: Satmalı mı tutmalı mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) son 7 günde %15 değer kaybetti. ADA yatırımcısı Vasil hardforku sonrası yükseliş beklerken beklenen güzel günler bir türlü gelecek gibi görünmüyor. Kripto para yatırımcıları son zamanlarda Cardano’yu yakından takip ediyor. Bir Reddit kullanıcısı, mevcut fiyat değişim oranının Ocak 2021’den bu yana en oran yavaş olduğunu belirtti.

Cardano yatırımcısının çilesi bitmek bilmiyor

Coingecko, Cardano’nun değerinin son iki haftada %15 ve geçen ay %24 düştüğünü bildirdi. Vasil güncellemesinin tanıtımına rağmen, ADA çekiş kazanamadı ve geriye gitme sahneledi. Şu anda, ADA 0,3673$’dan işlem görüyor. Bununla birlikte, bunun kırmızı bir denizin ortasında tek bir yeşil nokta olması da mümkündür. Cardano token yatırımcıları, ağ değer kaybetmeye devam ederken zor durumda: Kanamayı durdurmak için varlıklarını tutmalı mı yoksa satmalı mı?

Yazım sırasında, token göstergeleri çok karamsar. Boğa ayı güç göstergesine göre, piyasanın şu anda aşağı yönlü olduğu görülüyor. Bununla birlikte, Chaikin’in para akışı endeksinin en düşük seviyeleri Mart ayının en düşük seviyeleri ile uyumlu ve onu boğa ve ayı bariyerine yaklaştırıyor. Stoch RSI da aynı şekilde aşırı satım bölgesinde, bu da yatırımcıların çoğunluğunun ayılar tarafında satış dalgasına bindiğini gösteriyor.

cardano

Bu kasvetli piyasa hissi, şüphesiz Cardano’nun toparlanma şansını engelleyecektir. Mevcut makroekonomik faktörler, kripto para birimini finans sektörünün geri kalanıyla birlikte sürüklemektedir. Şu anda kripto para 0,3500 ile 0,5946 dolar arasında işlem görüyor ve göstergelere benzer şekilde Cardano için daha geniş görünüm olumlu değil.

ADA, Cardano’nun tarihindeki en şiddetli düşüş trendlerinden birinden kurtulmaya çalışırken, mevcut satıştan önce bile çok daha güçlü ve daha belirgin bir çöküş gelişti. Halihazırda mevcut olan piyasa verilerinden, Vasil güncellemesinin yatırımcı güvenini karşılamadığı sonucuna varabiliriz. 20 günlük ve 10 günlük üstel hareketli ortalamalar, kripto para birimi için dinamik direnç seviyeleri olarak hizmet ediyor.

Mevcut destek, yaklaşık 0.3535 dolar olan 61.80 Fibonacci geri çekilme seviyesi civarında bulunuyor. Ancak en son grafikler, tokenin şu anda 0,3771 dolar civarında bulunan 78.60 Fib seviyesine dönebileceğini gösteriyor. Önümüzdeki günlerde veya haftalarda, Cardano istikrarı korumak için mücadele ederken Cardano tokeninin daha fazla düşmesi muhtemeldir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: