1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Cardano (ADA) yatırımcıları dikkat! Ünlü analistin tahminine göz atın

Cardano (ADA) yatırımcıları dikkat! Ünlü analistin tahminine göz atın

Cardano (ADA) yatırımcıları dikkat! Ünlü analistin tahminine göz atın
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto dünyasının en çok takip edilen sayfalarından biri olan Altcoin Daily’de Cardano’nun yükselişinde katalizör görevi görebilecek gelişme ele alındı. Detaylar haberimizde.

Cardano (ADA) yatırımcıları dikkat! Ünlü analistin tahminine göz atın

Kripto tüccarı Aaron Arnold, Cardano’nunn önümüzdeki haftalarda fiyat artışı için bir katalizör görevi görebileceğini söylediği yaklaşan bir gelişmenin altını çizdi.

Yeni bir videoda Arnold, 925.000 YouTube abonesine, Ethereum’un rakibi olan Cardano’nun merakla beklenen güncellemesinin Cardano’yu uçurabileceğini savundu. Geçtiğimiz hafta Londra güncellemesinin almasının ardından fiyatında artış meydana gelen Ethereum’un ardından Cardano’da güncelleme tarihini belirledi.

Bkz: Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

Cardano tarafından gelen bilgilere göre 12 Eylül’de Alonzo güncellemesi Cardano ağında başlayacak. Güncelleme ile Cardano akıllı sözleşme özelliğine kavuşacak.

“Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyelerini yeniden test etmeye hazır olabilir. Cardano, [altı aylık] bir konsolidasyon döneminin ardından yeniden yeşile döndü. Günün büyük haberi tamamen Cardano ile ilgili. Cardano’ya inanıyorsanız, ADA sahibiyseniz, bugün erken saatlerde akıllı sözleşmelerle ilgili yapılan duyuru sizi heyecanlandırabilir.”

Arnold, Cardano geliştiricisi Input Output Hong Kong (IOHK) teslimat ve proje sorumlusu Nigel Hemsley tarafından yapılan duyuruya atıfta bulundu. Hemsley’e göre Cardano, 12 Eylül’de tam akıllı sözleşme yeteneklerini başlatmaya hazırlanıyor.

Cardano Cardano (ADA) yatırımcıları dikkat! Ünlü analistin tahminine göz atın

Kripto fenomeni, Cardano’nun akıllı sözleşmelerinin yayınlanmasının neden üçüncü en büyük kripto para birimi için büyük bir gelişme olabileceğini açıklamak için IOHK teknoloji yöneticisi Kevin Hammond tarafından yapılan son açıklamalara da dikkat çekti.

“Plutus ortaklarımızın üzerinde çalıştıkları uygulamalar da dahil olmak üzere, en başından itibaren yeni bir uygulama bekliyoruz. Tabii ki, bu Cardano için gerçekten tamamen yeni bir dönem çünkü hard fork ile yaptığımız şey, tüm bu uygulamaların üzerine inşa etmeye başlayabileceği temel akıllı sözleşme ve komut dosyası oluşturma yeteneğini sunmak.

Bilindiği gibi ADA tüm zamanların en yüksek seviyesine nisan ayında 2,46 dolar ile görmüştü. Ünlü kripto analisti güncelleme ile Cardano’nun bu seviyeyi aşacağını tahmin ediyor. Cardano anlık olarak 2,13 dolardan işlem görüyor. Cardano ile ilgili detaylı teknik verilere ve anlık fiyat hareketlerine Koinmedya.com’dan ulaşabilirsiniz.

Canlı Cardano (ADA) fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.