Loading...
btc
BTC
-0.44%
Bitcoin
65.647,80 USDT
eth
ETH
-1.35%
Ethereum
3.435,62 USDT
bch
BCH
-0.21%
Bitcoin Cash
365,65 USDT
xrp
XRP
-0.15%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-0.44%
Litecoin
72,59 USDT
bnb
BNB
0.08%
Binance Coin
582,36 USDT
sol
SOL
-0.39%
Solana
172,35 USDT
avax
AVAX
-3.4%
Avalanche
28,81 USDT
ada
ADA
-0.62%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-0.02%
Poladot
5,92 USDT
doge
DOGE
-0.32%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.28%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. Cardano (ADA) kurucusundan kritik ADA açıklaması!

Cardano (ADA) kurucusundan kritik ADA açıklaması!

Cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, yeni yaptığı açıklamada kripto varlıkların geleceğini ele aldı ve ADA’ya ilişkin kritik açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Cardano (ADA) kurucusundan kritik ADA açıklaması!

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto varlıkları ele aldığı son Youtube videosundan geleceğe dair geniş kapsamlı bir vizyon ortaya koydu.

Hoskinson, 315 binden fazla YouTube abonesine ADA gibi kripto projelerinin bir gün dünyanın finans sistemi haline gelebileceğini söyledi ancak bunun için ABD hükümetinin uygun kripto düzenlemelerini hayata geçirmesi gerektiğini belirtti.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

ADA kurucusu yaptığı yayınlarda ve katıldığı oturumlarda sıkça bu görüşünü dile getiriyor ve ABD’nin öncülük edeceği regülasyonların kripto paraların benimsenmesini artıracağını ifade ediyor.

“Bir sonraki seviyeye geçmemiz gerekiyor. Çoğunuzun bildiği gibi, Cardano ve genel olarak kripto para birimlerinin dünyanın finansal işletim sistemleri olmasını istiyoruz. Ve hayattaki en büyük tutkum bankalar ile çalışmayanlara bankacılık yapmak ve kontrol ettikleri bankasız ekonomik kimliği vermek. Bunu başarmak için kripto para birimlerinin varlığını kabul eden, onları olumlu şeyler olarak gören ve insanlara sağladıkları özgürlüğü takdir eden bir düzenleyici rejim olması gerekiyor.”

Çin’in dijital Yuan projesini eleştiren Hoskinson, projenin insanların finansal özgürlüklerini tehlikeye atacağını söyledi.

“Çin Halk Bankası temsilcisi dijital Yuan hakkında bir sunum yaptı ve sistemin ne kadar karmaşık ve halihazırda ölçeklendirilmiş olduğu çok çarpıcıydı: 40 milyon kullanıcı, saniyede 10.000 işlem, yarı hesap modeli WeChat, Alipay, bu tür şeyler gibi bazı mevcut ödeme sistemleriyle çok sıkı bağlantı.”

Hoskinson’a göre, Çin’in mevcut modeli eninde sonunda birkaç kişinin ekonomik olarak milyarlarca insanın hayatını kontrol etmesine izin verecek.

“Bunun yayılmasına izin verilirse, çok küçük bir grup insanın milyarlarca insanın ekonomik özgürlüğü üzerinde tam ve mutlak kontrole sahip olduğu bir para sistemi var olacaktır. Bunun panzehiri, dijital dolar veya bunun gibi başka bir CBDC değil, özgürlüğe sahip özelliklere sahip kripto para birimidir. Bu yüzden bu mücadeleyi vereceğiz.”

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,36 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

 

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.