1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Cardano Haberleri
  4. Cardano ADA coinde bu grafik %28 yükseliş vadediyor

Cardano ADA coinde bu grafik %28 yükseliş vadediyor

Cardano ADA coinde bu grafik %28 yükseliş vadediyor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) coin uzun vade grafiği %28’lik yükseliş vadediyor. Nasıl mı?

İşte ADA coini %28 yükseltebilecek grafik

Cardano (ADA) önemli bir güncellemenin hemen öncesinde. Vasil güncellemesi, Alonzo’dan sonra ağın en önemli güncellemesi olarak görülüyor. Güncelleme başarılı olursa, Cardano, ağ gelişiminde büyük bir sıçrama yapabilir.

Kullanıcıları için daha iyi bir kullanım alanı sunmak için çalışmalarını sürdüren Cardano ekibi yeni güncellemeden bir hayli umutlu. CEO Charles Hoskinson, gerçekten insanları şaşırtacak gelişmelerin olabileceği yönünde paylaşımlarda bulunuyor. Hoskinson son tweetlerinin birinde şunları yazdı:

Geliştirme ekibinden yeni bir telefon aldım. Sanırım gerçekten muhteşem şeyler Input Endorses’ta bir araya geliyor. Bununla ilgili Consensus’ta bir videomuz olacak.

Bilindiği gibi Cardano Vasil Hardfork’u yanında Cardano’ya yeni bir açılım getirecek Input Endorses stratejisi üzerinde de çalışıyor.

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

Cardano üzerinde gelişim faaliyetleri, 31 Mayıs’ta, günlük 457 GitHub teslimatı ile birlikte rekor seviyeye ulaştı. Kripto para piyasasının düşüş trendine rağmen ekip çalışmaya devam ediyor.

Cardano ADA coinde bu grafik %28 yükseliş vadediyor
Cardano Blockchain işlem grafiği Kaynak: Santiment

İlgili: Cardano cüzdan nedir? 2022 en iyi Cardano cüzdanları

Cardano ağında, 3 Haziran’da görülen balina aktiviteleri, ADA coin fiyat artışını tetikledi. ADA fiyatı, %5 yükseliş gösterdi. Ancak veri analiz şirketi Santiment ADA fiyat yükselişin %28’e kadar çıkabileceği görüşünde.

Aşırı bir örnek olabilir, ancak balinalar fiyat son defa akümülasyona gittiklerinde ADA fiyatı, 18 saatte, %28’den fazla yükseliş göstermiş.

Cardano’nun Vasil hardforku ile birlikte daha fazla ilgi toplayacağı açık. Bu durumun ADA coin de volatiliteli bir yapı oluşturacağı düşünülebilir. ADA coin fiyatı her iki yönde de hareket etme konusunda büyük potansiyel taşıyor.

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.244463

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

Etiketler: