1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Cardano ADA coin yatırımcılarını heyecanlandıran hareketlilik

Cardano ADA coin yatırımcılarını heyecanlandıran hareketlilik

Cardano ADA coin yatırımcılarını heyecanlandıran hareketlilik
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) coin uzun zamandır düşüş trendinde, ancak son hareketlilik ADA yatırımcısını heyecanlandırdı.

Cardano ADA coin yatırımcılarını heyecanlandıran hareketlilik

Cardano, Alonzo güncellemesi sonrası önemli bir ralli yaşadı ve ADA coin fiyatı 3 doları geçerken Cardano da market cap değerine göre en büyük 3. kripto para haline geliyordu.

Ancak bu zirveden sonra ADA coin yükseliş trendini sürdüremediği gibi, küçük de olsa bir düzeltme içerisinde girdi.

ADA coin geçtiğimiz haftalarda, alçak dipler oluşturarak aşağı yönlü ilerleyişini sürdürürken, 1,43 dolara kadar geriledi.

ADa yazı anında 1,58 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

ADA coin geleceği dApps ve NFT’lerde

Son düşüşlere rağmen pek çok analist ADA’dan umutlu. Bunlardan biri de Lark Davis. Davis, özellikle SundaeSwap ve Ardana gibi DeFi projeleriyle Cardano’nun yakın zamanda tekrar atağa geçeceği görüşünde.

 

Cardano’nun yeniden havalanmasının zamanının geldiğini hissediyorum. Ardana ve SundaeSwap gibi defi ürününün $ADA’ya talebi artırdığını göreceğiz.

 

Cardano, Alonzo güncellemesi ile birlikte “akıllı sözleşme” kabiliyeti kazandı. Bundan sonraki süreçte Cardano blockchaini üzerinde dApp’ların ve NFT’lerin dönemi başlayacak.

On-Chain analiz platformu Coin98’in son tweetlerinin birinde, Cardano üzerindeki akıllı sözleşme gelişmesinin yükseliş seyrettiğini söyledi.

 

Cardano blockchaini üzerinde yeni büyük bir Dapps dalgası ortaya çıktı.

Cardano ADA coin

 

ADA coin fiyatı ne olur?

Mevcut ADA coin fiyat grafikleri, Cardano’nun önemli bir destek bulamaması durumunda, 1,26 dolara doğru düşebileceğini gösteriyor. Bu önemli bir kayıp anlamına gelir.

Bilindiği üzere, geçtiğimiz günlerde, eToro borsası, ABD müşterileri için ADA coin işlemlerini durdurmuştu.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) geçtiğimiz süreçte, bazı kripto paraların emtia değil, menkul kıymet olarak sınıflandırılması gerektiği konusunda uyarmıştı. eToro borsasının ADA deslitsinde böyle bir duyum ve potansiyel bir SEC süreci etkin olmuş olabilir.

Öte yandan ATH zirvesi derin bir düzeltme aşamasının sonuna yaklaşan ADA coin, yeni dönemde, piyasada ilk fırlayan coinlerden biri de olabilir. Bazı uzmanlar ADA için 5 dolar hedefini zikretmekten çekinmiyorlar.

 

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.372538

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz