1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano (ADA) bu hafta sürpriz yapabilir! İşte kritik seviyeler

Cardano (ADA) bu hafta sürpriz yapabilir! İşte kritik seviyeler

Cardano (ADA) bu hafta sürpriz yapabilir! İşte kritik seviyeler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) teknik verileri, altcoinin bu hafta bir sürprize imza atabileceğini gösteriyor.  Kritik seviyeler direnç ve destek noktaları ile ilgili teknik veriler yazımızda.

Cardano (ADA) bu hafta sürpriz yapabilir! İşte kritik seviyeler

Kripto para piyasası haftanın son günü biraz daha hareketli. Hafta ortasındaki düşüş sona ermiş gibi gözüküyor. Özellikle lider kripto para birimi Bitcoin 20,000 dolarlık kritik destek noktasının üzerinde fiyatlanıyor.

Günün en dikkat çeken kripto paralardan biri de Cardano (ADA). ADA, Coinmarketcap verilerine göre son 24 saat içerisinde %5 değer kazandı. Bu değer artışı ADA’nın fiyatını 0,50 dolarlık kritik seviyeye yaklaştırdı.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Yazının kaleme alındığı anlarda altcoin, 0,49 dolardan işlem görüyor. Bu hafta, yatırımcıların birkaç merkez bankasının faiz artırım döngüsünün sona erdiğinin sinyalini verdiğini görmeleriyle birlikte sismik bir değişim yaşandı.  ADA fiyatı 0,50 doların üzerine çıkabilirse, hafta sonu için işler parlak görünebilir.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

ADA tarafında rahatlama rallisi 5 günlük basit Hareketli Ortalama’ya (SMA) karşı 0,570 dolara kadar gidebilir.

Enflasyon baskısı yatırımcıları kripto para piyasasından uzaklaştırıyor. Piyasada yaşanacak bir satış baskısı ADA’nın 0,50 doların altında kalmasına neden olursa kripto paranın yükseliş tezi geçersiz olabilir ve fiyat düşüş yönünde 0,40 dolara kadar gerileyebilir.

Cardano (ADA) bu hafta sürpriz yapabilir! İşte kritik seviyeler

 

Panedemi sonrası oluşan enflasyonist ortam ülkelerin korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Kripto para piyasası bu dönemde oldukça ağır bir yara aldı. Piyasa toparlanmaya çalışırken ADA tarafında bir de güncelleme katalizörü çalışacak. Bunun da etkisinin pozitif olacağı düşünülürse Cardano’yu kısa vadede daha yüksek fiyatlarda görebiliriz.

Cardano (ADA), 16,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer ADA’yı kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 8’inci sıraya koyuyor.

Cardano (ADA) fiyat hareketleri (Günlük)

Cardano (ADA) bu hafta sürpriz yapabilir! İşte kritik seviyeler

 

 

Canlı Cardano fiyatı

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: