Loading...
btc
BTC
-0.12%
Bitcoin
63.346,37 USDT
eth
ETH
-0.58%
Ethereum
3.083,94 USDT
bch
BCH
-4.38%
Bitcoin Cash
486,04 USDT
xrp
XRP
-0.64%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.91%
Litecoin
78,80 USDT
bnb
BNB
-0.98%
Binance Coin
547,29 USDT
sol
SOL
-1.47%
Solana
136,48 USDT
avax
AVAX
0.27%
Avalanche
35,25 USDT
ada
ADA
1.6%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.38%
Poladot
6,73 USDT
doge
DOGE
-3.41%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-1.43%
Shiba Inu
0,00 USDT

Cardano (ADA) bu hafta sürpriz yapabilir! İşte kritik seviyeler

Cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano (ADA) teknik verileri, altcoinin bu hafta bir sürprize imza atabileceğini gösteriyor.  Kritik seviyeler direnç ve destek noktaları ile ilgili teknik veriler yazımızda.

Cardano (ADA) bu hafta sürpriz yapabilir! İşte kritik seviyeler

Kripto para piyasası haftanın son günü biraz daha hareketli. Hafta ortasındaki düşüş sona ermiş gibi gözüküyor. Özellikle lider kripto para birimi Bitcoin 20,000 dolarlık kritik destek noktasının üzerinde fiyatlanıyor.

Günün en dikkat çeken kripto paralardan biri de Cardano (ADA). ADA, Coinmarketcap verilerine göre son 24 saat içerisinde %5 değer kazandı. Bu değer artışı ADA’nın fiyatını 0,50 dolarlık kritik seviyeye yaklaştırdı.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Yazının kaleme alındığı anlarda altcoin, 0,49 dolardan işlem görüyor. Bu hafta, yatırımcıların birkaç merkez bankasının faiz artırım döngüsünün sona erdiğinin sinyalini verdiğini görmeleriyle birlikte sismik bir değişim yaşandı.  ADA fiyatı 0,50 doların üzerine çıkabilirse, hafta sonu için işler parlak görünebilir.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

ADA tarafında rahatlama rallisi 5 günlük basit Hareketli Ortalama’ya (SMA) karşı 0,570 dolara kadar gidebilir.

Enflasyon baskısı yatırımcıları kripto para piyasasından uzaklaştırıyor. Piyasada yaşanacak bir satış baskısı ADA’nın 0,50 doların altında kalmasına neden olursa kripto paranın yükseliş tezi geçersiz olabilir ve fiyat düşüş yönünde 0,40 dolara kadar gerileyebilir.

Cardano (ADA) bu hafta sürpriz yapabilir! İşte kritik seviyeler

 

Panedemi sonrası oluşan enflasyonist ortam ülkelerin korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Kripto para piyasası bu dönemde oldukça ağır bir yara aldı. Piyasa toparlanmaya çalışırken ADA tarafında bir de güncelleme katalizörü çalışacak. Bunun da etkisinin pozitif olacağı düşünülürse Cardano’yu kısa vadede daha yüksek fiyatlarda görebiliriz.

Cardano (ADA), 16,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer ADA’yı kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 8’inci sıraya koyuyor.

Cardano (ADA) fiyat hareketleri (Günlük)

Cardano (ADA) bu hafta sürpriz yapabilir! İşte kritik seviyeler

 

 

Canlı Cardano fiyatı

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.