1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Cardano 5 yıllık planı açıkladı! ADA’nın fiyatına etkisi ne oldu?

Cardano 5 yıllık planı açıkladı! ADA’nın fiyatına etkisi ne oldu?

Cardano 5 yıllık planı açıkladı! ADA’nın fiyatına etkisi ne oldu?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano hafta başında önümüzdeki 5 yıl için planını açıkladı. Planın Cardano’nun kripto parası ADA’nın fiyatına etkisi ne oldu? Detaylar haberimizde.

Cardano 5 yıllık planı açıkladı! ADA’nın fiyatına etkisi ne olur?

Ethereum katili olarak adlandırılan Cardano, hafta başında 5 yıllık planını açıkladı. Açıklama öncesi 1,40 doların altında olan ADA, açıklamanın ardından 1,40 doların üzerine çıktı ve bir direnç noktasını aşmış oldu. Yazım anında ADA, 1,44 dolardan işlem görüyor.

cardano Cardano 5 yıllık planı açıkladı! ADA’nın fiyatına etkisi ne oldu?

Cardano Vakfı, blok zinciri ağının benimseme oranlarının artmasını ve hatta mevzuat alanına genişlemesini beklediği beş yıllık stratejisini açıkladı. Ayrıca Vakıf, müşteri tabanını artırmak için 2022 yılına kadar 50 banka ile çalışmak istiyor.

Alonzo yükseltmesi üzerindeki çalışmalar ilerledikçe, ağı akıllı sözleşmeleri desteklemeye yaklaştırırken, Cardano’nun geliştirilmesinin arkasındaki firma olan IOHK, Nexo Exchange ile bir iş birliği yaptığını duyurdu. Blok zincirinin dijital kredi platformuna entegrasyonu, ADA sahiplerinin işlem potansiyelini artıracak ve ADA’ya katkı sağlayacaktır. remotepilot101.com

ADA’nın yükseliş hareketleri, Alabama Kongre Üyesi Barry Moore’un son birkaç ay içinde ADA alımları yaptığına dair haberlerden de destek bulabilir. Moore, 10, 11 ve 13 Mayıs’ta ADA tokenlerini satın aldığını doğruladı ve bu da milletvekilleri arasında kripto para birimlerine artan ilgiyi gösteriyor.

Lütfen Bkz: Cardano 5 yıllık planını açıkladı!

İzlenecek Temel Düzeyler

ADA/USD’nin H4 grafiğinde, hareketli ortalamaların çoğu yükseliş eğilimi sergiliyor. Önde gelen teknik göstergeler MACD ve momentum da düşüş eğilimine işaret ediyor.

Cardano’nun fiyatı, pivot noktasının üzerinde olan 1,41 dolarda kalıyor ve daha fazla alım, direnci 1,54 dolara kadar çıkarabilir. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma sonrası direnç 1,60 dolar seviyesinin üzerine tırmanmanın kapısını açar. Kısa bir süre sonra tüccarlar 1,62 dolar seviyesinde bir dirençle karşılaşabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.