1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano (ADA) yüzde 100’lük bir fırlamaya mı hazırlanıyor?

Cardano (ADA) yüzde 100’lük bir fırlamaya mı hazırlanıyor?

Cardano (ADA) yüzde 100’lük bir fırlamaya mı hazırlanıyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ADA %100’lük bir harekete mi hazırlanıyor? Mevcut kripto para piyasası koşulları göz önüne alındığında, potansiyel bir Cardano fiyat tahmini, ADA’nın 0,4180 dolarlık üçlü dip seviyesinin üzerinde yükselişe geçmesi olabilir. Günlük zaman diliminde, Cardano güçlü bir yeşil mumu kapattı ve bu da güçlü bir yükseliş eğilimi olasılığına işaret ediyor. Bununla birlikte, karma temellerin bir melezi ADA’nın yukarı yönünü sınırlandırıyor.

Cardano fiyat tahmini: ADA %100 aarekete mi hazırlanıyor?

Mevcut kripto para piyasası koşulları göz önüne alındığında, potansiyel bir Cardano fiyat tahmini, ADA’nın 0,4180 dolarlık üçlü dip seviyesinin üzerinde yükselişe geçmesi olabilir. Bununla birlikte, yaklaşık 14,8 milyar dolarlık piyasa değeri, onu ilk 10 kripto para birimine yerleştiriyor. Cardano’nun mimarisinin, akıllı sözleşmeler yürütmede Ethereum’dan daha verimli olmasını sağladığı iddia edildi.

Sonuçta, ADA ağ yaratıcısı Charles Hoskinson, genellikle “tüm altcoinlerin kralı” olarak kabul edilen kripto para biriminin altyapısını oluşturmaya yardımcı oldu. Hoskinson, Cardano’nun akıllı sözleşme performansında yaptığı iyileştirmelerin mümkün olduğunca etkili olmasını sağladı. Ancak, fiyatı nispeten düşük kaldığı için bu ilerlemenin dijital para biriminin büyümesini teşvik etmek için yeterli olmayacağı görülüyor.

Cardano fiyat incelemesi ve tokenomik

Cardano’nun şu anki fiyatı 0.433$ ve 24 saatlik işlem hacmi 430 milyon$. Cardano son 24 saatte %1,50 arttı. CoinMarketCap şu anda 14,8 milyar dolarlık canlı piyasa değeri ile 8. sırada yer alıyor. Dolaşımda 34.253.098.140 ADA tokeni var ve maksimum 45.000.000.000 ADA token arzı var. Token 2,2 milyon kullanıcının izleme listesinde.

 Cardano

Cardano, Eylül ayının sonunda Vasil hardfork’unu tanıttı. Çataldan sonra, ağ normal şekilde çalışmaya devam ettiği için insanlar hala iyimser hissediyorlardı. Cardano’nun yaratıcısı Charles Hoskinson, 3 Ekim’de Vasil ile her şey yolunda gidiyor gibi göründüğüne göre, bir sonraki aşamanın, Voltaire döneminin ufukta olduğunu söyledi. Hoskinson’ın bir tweet’ine göre, yeni çağ ağ kurucuları ve kullanıcıları için tasarlandı. Cardano’nun amacının, endüstrinin geri kalanına bunu nasıl düzgün bir şekilde yapacağını gösterecek merkezi olmayan bir yönetim yaratmak olduğunu iddia ediyor.

Böylesine güçlü temellerle Cardano’ya olan talep artıyor ve ADA/USD fiyatının yükselmesi muhtemel. ADA/USD, 0,4181 dolar civarında uzanan destekle azalan bir üçgen deseni oluşturdu. Azalan üçgenlerin alt tarafta kırılma olasılığı daha yüksek olduğundan, 0,4181 dolar seviyesi yakından izlenmelidir. Bu seviyenin altındaki bir kırılma, aşağı yönlü baskıya neden olabilir ve ADA fiyatının 0,3678 dolarlık acil destek seviyesine düşmesine neden olabilir. ADA/USD  0,4180 doların üzerinde kalırsa, üçlü dip destek seviyesi 0,4850 dolara yükselebilir.

Cardano

Günlük zaman diliminde 0,4850 ABD doları olan aşağı yönlü bir eğilim çizgisi, Cardano’nun yukarı hareketini engelleyebilir. Öte yandan, Cardano’ya yönelik artan talep bu seviyeyi kırabilir ve yükseliş trendini 0,5275 ABD Doları veya 0,5835 ABD Dolarına kadar uzatabilir. RSI ve MACD gibi önde gelen teknik göstergeler, sırasıyla Cardano’da düşüş eğilimini gösteren 50 ve 0’ın altında kalıyor.

Buna karşılık, 50 günlük hareketli ortalama, ADA fiyatını muhtemelen 0,4660 doların altında tutacaktır. Sonuç olarak, Cardano 1 dolara ulaşmada önemli zorluklarla karşılaşacak. ADA/USD çifti, 0,4660 dolar seviyesini kırarsa, 0,4180 doların üzerinde %40 hareket etme potansiyeline sahip. Öte yandan, 0,5275 dolar ve 0,5835 dolarlık bir kırılma, yukarıda %100’lük bir hareket şansını artırabilir.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: