fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Cardano (ADA) 10 dolarlık büyük ralliye hazır mı? İşte alım için en uygun seviye!

Cardano (ADA) 10 dolarlık büyük ralliye hazır mı? İşte alım için en uygun seviye!

Cardano (ADA) 10 dolarlık büyük ralliye hazır mı? İşte alım için en uygun seviye!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son hafta yaptığı patlama ile dikkatleri çeken Cardano (ADA) 10 dolalık ralli için hazır mı? Alonzo güncellemesi öncesi alım için en uygun seviyeler neresi? Detaylar haberimizde.

Cardano (ADA) 10 dolarlık büyük ralliye hazır mı? İşte alım için en uygun seviye!

Cardano’nun düne kadar heyecan veren rallisine devam etti. Geçtiğimiz gün 2,95 dolarlık ATH’yi gördü. Alonzo güncellemesinin tarihinin belli olmasından sonra yükselişe geçen ADA piyasanın genel trendi ile bugün bir miktar geri çekildi.

ADA’nın değeri son bir ayda %136 artış gösterdi. Ancak piyasadaki son havanın ardından ADA, son 24 saatte %7,67 düşüş gösterdi ve yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 2,67 dolardan işlem görüyor.

Bkz: Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

ADA büyük bir ralliye tanık olurken, Twitter’daki Cardano meraklıları ADA’yı 100 dolara çıkaran tahminlerde bulundular. Ancak analist Micheal Van De Poppe, bunun gerçekçi bir tahmin olmadığını belirtti.

Popüler Analist Micheal Van De Poppe, yakın tarihli bir YouTube Videosunda ADA için sonraki seviyeleri öngördü. Bu koşuda tokenin 3,35 dolara ulaşmasının beklenebileceğini söylüyor. Ayrıca, 5 dolar izlenecek seviye olacak. Orta vadeli bir yükseliş seviyesi için, ADA’nın mevcut boğa döngüsünün en yüksek zirvesinde ise 10 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

ADA’nın rallisine bakıldığında, birçok tüccar ve yatırımcı, bu tokeni satın almak için iyi bir zaman olup olmadığını merak ediyor.

Analist Van De Poppe, ADA’nın fiyat grafiğinin, her dikey yükselişten sonra önemli bir düzeltmenin nasıl gerçekleştiğini açıkça gösterdiğine dikkat çekiyor. Bu nedenle, seviyelerin düşmesini beklemenin şimdi daha iyi bir seçenek olduğunu söylüyor. Poppe’un öngördüğü düzeltmenin ADA için başladığını görmek mümkün.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.