1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bugün büyük gün! Gözler Nasdaq’dan gelecek haberlere kilitlendi!

Bugün büyük gün! Gözler Nasdaq’dan gelecek haberlere kilitlendi!

Bugün büyük gün! Gözler Nasdaq’dan gelecek haberlere kilitlendi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

14 Nisan 2021 geldi ve çattı. Şimdi gözler Nasdaq’dan gelecek verilere kilitlendi. Coinbase kripto para borsası, bugün halka arz ediliyor. Hisse senetlerinin göstereceği performans ise merak konusu.


Gözler Nasdaq’dan gelecek haberlere kilitlendi!

Bitcoin, Ethereum ve kripto para piyasaları 13-14 Nisan tarihlerinden üst üste rekor tazeledi. Bitcoin 63,742 dolarla ve Ethereum ise 2,318 dolarla tüm zamanların rekorunu kırdı. Toplam piyasa değeri de 2.15 trilyon doları geçti. Belki de gün içerisinde bu rakamlar değişecek ve piyasa daha yüksek rakamları görecek.

Piyasa, Coinbase için mükemmel bir kıvam içerisinde! Kusursuz fırtınayı arkasına alan Coinbase, çok tatlı bir halka arz süreci yaşayacağa benziyor. Coinbase hisseleri bugün Nasdaq’da COIN etiketi üzerinden halka arz edilecek.

Hisse fiyatları kaç dolar olur?

Coinbase’in 250 dolarlık referans fiyatı belirlediği iddia ediliyor.

Piyasanın göstereceği tepkiyi şimdiden ölçme zor. Arz ve talep koşulları etkili olacağı için FOMO (bir şeyleri kaçırırım korkusu) ile hareket eden yatırımcılar, yüksek fiyat girerek yüksekten COİN satın alabilir. Bu durumda hisse fiyatları ters J eğrisi formunda hareket etme ihtimali var.

Lütfen Bkz: Bitcoin haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

CoinMarketCap’te listelenen tokenize olmuş Coinbase hisseleri, COIN fiyatları hakkında bir fikir veriyor. Coinbase Pre-IPO tokenized stock FTX  (CBSE) fiyatları 13 Nisan’da (dün) 632 dolarla tüm zamanların rekorunu kırdı. Aşağıdaki grafikte CBSE fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Yazının kaleme alındığı saatte CBSE 576 dolar civarında hareket ediyor.

coinbase nasdaq Bugün büyük gün! Gözler Nasdaq’dan gelecek haberlere kilitlendi!Türkiye’de COIN almak isteyen yatırımcılar, Türkiye’deki bankalar ve uluslararası yatırım yapan lisanslı broker’lar üzerinden Nasdaq’dan hisse senedi satın alabilir.

Kaynak

Not: Kripto para ve Bitcoin piyasaları oldukça manipüledir ve spekülasyonlara açık piyasalardır. Yazılarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.