fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bu ankette çıkan Bitcoin sonucuna çok şaşıracaksınız!

Bu ankette çıkan Bitcoin sonucuna çok şaşıracaksınız!

Bu ankette çıkan Bitcoin sonucuna çok şaşıracaksınız!
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bank of America’nın nisan ayında fon yöneticilerine yaptığı ankette şaşırtıcı bir Bitcoin sonucu çıktı. Detaylar haberimizde.

Bu ankette çıkan Bitcoin sonucuna çok şaşıracaksınız

Bitcoin bugün 63 bin doların üzerine çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Bitcoin’e olan ilgi her geçen gün artıyor. Kurumsal firmalar Bitcoin’e yatırım yapmaya devam ediyor. Spor kulüpleri Bitcoin’i benimseyerek maç biletlerini ve localarını Bitcoin ile satmaya başladı. Bitcoin ve diğer kripto paralar finans çevrelerinin ana konusu haline geldi. Ancak herkes Bitcoin konusunda olumlu düşüncelere sahip değil.  Bank of America’nın fon yöneticileri Bitcoin hakkında farklı düşüncelere sahip. Bankanın fon yöneticilerine yaptığı ankette şaşırtıcı bir sonuç çıktı.

Bkz: Bitcoin, Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bank of America’nın fon yöneticilerine yaptığı ankete göre Bitcoin bir balon. Ankete katılan fon yöneticilerinin yüzde 74’ü Bitcoin’in bir balon olduğunu düşünüyor. Anketteki “Bitcoin bir balon mu?” sorusuna ankete katılan fon yöneticilerinin %74‘ü evet cevabı verirken, %16’sı hayır cevabını vermiştir. Ankete katılanların %10’u ise kararsız.

bitcoin Bu ankette çıkan Bitcoin sonucuna çok şaşıracaksınız!
Bank of America

Bank of America’nın baş yatırım stratejisti Michael Hartnett, ocak ayında Bitcoin’in 40.000 doları aşmasından sonra açıklama yaparak Bitcoin’i tüm balonların annesi olarak değerlendirmişti. Geçtiğimiz günlerde ise Bitcoin’e sahip olmak için spekülasyondan başka bir sebep görmediklerini ifade etmişlerdi.

koinmedya_paradex

 Coinbase’in halka arzına bir gün kala bugün Bitcoin’den yeni bir ATH geldi ve 63,578 dolar ile Bitcoin tüm zamanların rekorunu kırdı. Yazının kaleme alındığı anlarda Bitcoin 63,480 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

koinmedya_brave