Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
57.994,44 USDT
eth
ETH
0.05%
Ethereum
3.135,47 USDT
bch
BCH
1.66%
Bitcoin Cash
374,82 USDT
xrp
XRP
7.37%
Ripple
0,51 USDT
ltc
LTC
1.62%
Litecoin
70,37 USDT
bnb
BNB
0.32%
Binance Coin
535,49 USDT
sol
SOL
-0.41%
Solana
138,89 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
25,93 USDT
ada
ADA
1.01%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
1.91%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
1.2%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
1.96%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. Bu popüler oyunu oynayanlar artık ücretsiz NFT kazanacak!

Bu popüler oyunu oynayanlar artık ücretsiz NFT kazanacak!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

 NFT oyun ağı MyMetaverse, Milyonlarca oyuncusu bulunan popüler oyun içersinde ücretsiz NFT dağıtacak. Detaylar haberimizde.

Bu popüler oyunu oynayanlar artık ücretsiz NFT kazanacak

Non- fungible token (NFT) oyun ağı MyMetaverse, Minecraft oynayarak kazanılacak emlak NFT’lerinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. 

MyMetaverse, NFT gayrimenkul tokenlerini Minecraft, oyununa dahil etti. NFT’lerin artan popülaritesi oyun piyasanın içerisinde daha ilgi çekici hale gelmesine yardımcı olacak. FT oyun ağı, çevrimiçi oyunlarda kullanılacak Enjin Ekosistemi üzerinde çalışacak.

NFT’ler Enjin ERC-1155 standardı ile basıldı.  MyMetaverse Meta City Minecraft sunucusundaki oyuncular sadece oyunu oynayarak bu emlak NFT’lerini kazanabilecek.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Minecraft’a entegre edilen sistem ile, oyuncuların sanal bir oyundan daha çok gerçek hayat gibi hissettirecek şekilde arazileri üzerinde sahiplik almalarını sağlayacak. Minecraft’ta bir NFT olarak mülke sahip olanlar tokenize edilmiş mülkü koruyabilecek ve merkezi olmayan pazarlarda ticaret yapma hakkına sahip olacak.

NFT’ler diğer projelerin aksine dinamik olacak. Bu da Minecraft oyuncularının NFT gayrimenkullerinin adlarını değiştirmelerine olanak tanıyor. Özel adlar oyunun dışında da kullanılabilecek ve tokenlere uzanacak. Bunların ERC-1155 blockchain cüzdanlarında gözden geçirilmesine izin verecek. 

Proje Minecraft oyuncularının çevrimiçi oynama şeklini büyük ölçüde değiştirebilir. Bunun nedeni, oyuncuların NFT gayrimenkullerine yapılar eklemesi durumunda tokenin fiyatının dalgalanacak olması.  

MyMetaverse CEO’su Simon Kertonegoro yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Gayrimenkul NFT’lerimizle insanların bizden yapmamızı beklediğinin tersini yapıyoruz. Onlar için büyük meblağlar ödemek yerine, herkesin ücretsiz olarak elde edebileceği NFT’ler oluşturduk. Bu NFT’leri statik tasarlamak yerine sahiplerinin oyun içi deneyimleriyle birlikte gelişen dinamik yapıda oluşturduk.”

Bu sabah itibariyle, Meta City sunucusunda oyuncuların elde edebileceği 70 Meta City Real Estate NFT bulunuyor. Bunları kazanmak için oyuncuların oyun içi merkezi para birimini biriktirmeleri gerekiyor.

NFT ekosistemi bu hamlelerle büyümeye devam ediyor. NFT’nin büyüyen pazarı sanat, oyun, spor ve moda dünyasının ilgisini çekmeye devam edecek gibi görünüyor. NFT’lerin benzersiz yapısı koleksiyonerlerin de dikkatlerinden kaçmıyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.