1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Analist:Bu olursa Cardano (ADA) büyük fiyat artışı görebilir

Analist:Bu olursa Cardano (ADA) büyük fiyat artışı görebilir

Analist:Bu olursa Cardano (ADA) büyük fiyat artışı görebilir
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA), kripto piyasasının geri kalanı gibi, 2022’de büyük bir oynaklık gösterdi. Bununla birlikte, bir Santiment analisti, ADA’ya güçlü bir ivme verebilecek bir metrikten bahsediyor. Analist bu metrik de dahil olmak üzere piyasada dikkat edilmesi gereken birkaç gösterge kaydetti. Bu metrik fiyatın geri dönüş şansına işaret ediyor.

Analiste göre Cardano (ADA) büyük fiyat artışı görebilir

Bu metrik, analistin kripto piyasası istihbarat platformundaki bir Insight gönderisinde yazdığı ‘Sabit Aralık Hacim Profili’dir. Teknik gösterge, Binance‘deki ADA/USDT ticaret çiftinde önemli ölçüde 0.19 ila 0.24 dolar fiyat seviyelerinde bazı ADA hacim boşluklarını gösteriyor. Analist, traderların bu seviyeleri yeterince test etme şansları olmadığı için hacim boşlukları oluştuğu için metriğin izlenmesinin önemli olduğunu belirtti. Analiste göre fiyat bu seviyelere dönerse ve piyasaya yeni para girebileceği için geri dönüşü başlatan bir sıçrama tahtası görmüş oluruz.

Cardano

Konu hakkında analist şöyle devam etti: “Hacim boşluklarının önemli olmasının nedeni, birçok traderın, bu seviyeler yeterince yeniden test edilmedikten sonra fiyat peşinde koşmamasıdır. Bu, boşluklar doldurulduğunda yeni kanın girebileceği ve geri dönüş şansını artırabileceği anlamına geliyor.”

Analiz ayrıca ADA’nın fiyat eğiliminde rol oynayan diğer faktörleri de vurguladı. Bunlardan biri, köpekbalığı ve balina seviyesindeki yatırımcıların tokenlerini boşaltıyor olması. 100 bin ila 1 milyon ADA tokenine sahip olan bu yatırımcı grubu, Mayıs ayından bu yana 600 milyon ADA sattı. Analist, benzer şekilde, ADA piyasasının da 2020’de Ağ Gerçekleşen Kâr/Zarar’ın (NRPL) gerçek fiyat metriğine bölünmesiyle gerçekleşen kapitülasyona benzer kapitülasyon olayları yaşadığını belirtti.

Cardano

ADA fiyat seviyesini korur mu? Yükseliş tarafında, Santiment verileri, ADA’nın Sosyal Hacim metriğine göre “herhangi bir nefret ve / veya kayıtsızlık görmediği” için yatırımcılar arasında oldukça popüler kaldığını gösteriyor. Şu anda piyasada, ADA fiyatı, 0,3 dolar fiyat seviyesini koruduğunu gören bir fiyat toparlanması sahneliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: