1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bu haberde bahsedeceğimiz iki altcoinden biri bugün %200 diğer %70 kazandırdı!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Bu haberde bahsedeceğimiz iki altcoinden biri bugün %200 diğer %70 kazandırdı!

Bu haberde bahsedeceğimiz iki altcoinden biri bugün %200 diğer %70 kazandırdı!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasalarında başta Bitcoin olmak üzere sadece bir grup kripto para akıllara geliyor. Oysa kripto para piyasalarında işlem gören 5 binin üzerinde kripto para yer alıyor. Bu haberimizde bahse konu olan altcoinler top 100’de listelenmiyor.


Bu haberde bahsedeceğimiz iki altcoinden biri %200 diğer %70 kazandırdı!

Birçok kripto para yatırımcısı sadece CoinMarketCap ilk 30 ya da ilk 50’ye odaklanıyor. Ancak top 100’de listelenmeyen ancak ciddi yatırım fırsatları sunan altcoinler de var. Ancak ilk 100’de listelenmeyen kripto paralarda risk unsurunun daha da yüksek olduğunu belirtmekte yarar var.

Bugün Coinbase Pro, CoinMarketCap’te ilk 100’de olmayan bazı altcoin’leri destekleme ve listeleme kararı aldı. Bu kararın ardından bu altcoinlerin fiyatlarında olağan üstü değer artışları yaşanıyor. Bu altcoinler: Alchemy Pay (ACH) ve PlayDapp (PLA). Coinbase haberinin ardından bu altcoinlerin fiyatlarında ciddi pump yaşanıyor. Normalde bu kripto paralar ilk 50’de listelenen kripto paralardan olsaydı muhtemelen pump etkisi bu kadar yüksek olmayacaktı. İlgili kripto paraların piyasalarının görece düşük seviyede olması pump’ın derecesini arttırıyor.

Lütfen Bkz: Avalanche (AVAX) Chainlink ve Solana gibi devleri geride bıraktı!

Alchemy Pay (ACH) bir Ethereum grubu altcoindir ve geniş bir kripto para ve fiat para listesi üzerinden ödemeleri kolaylaştıran bir platform geliştiriyor. Aşağıdaki grafikte Alchemy Pay platformunun yönetim tokenı olan ACH Coin fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

iki altcoin Bu haberde bahsedeceğimiz iki altcoinden biri bugün %200 diğer %70 kazandırdı!Coinbase etkisi ile ciddi bir sıçrama yapan ACH yazının kaleme alındığı saatte 1 cent civarında işlem görüyor. Ekim 2020’den beri CoinMarketCap’te listelenen ACH, en yüksek değerini 14 Eylül 2020’de 4 cent ile kırdı.

Coinbase Pro’nun yeşil ışık yaktığı diğer kripto para ise PlayDapp (PLA) oldu. PlayDapp de bir Ethereum grubu kripto paradır. PlayDapp blockchain tabanlı oyun platformu ve NFT (Non-Fungible Token) piyasası geliştiriyor. PLA ise PlayDapps platformunun yönetim tokenıdır.

PLA, Coinbase Pro etkisi ile %70 oranında pump yaşıyor. PLA yazının kaleme alındığı saatte 78-79 cent bandında işlem görüyor. PLA tüm zamanların rekorunu ise 3 Nisan 2021’de 1.07 dolar ile kırdı.

iki altcoin Bu haberde bahsedeceğimiz iki altcoinden biri bugün %200 diğer %70 kazandırdı!Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.