okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.05%
Bitcoin
70.111,12 USDT
eth
ETH
-0.19%
Ethereum
3.782,62 USDT
bch
BCH
-0.3%
Bitcoin Cash
513,43 USDT
xrp
XRP
-0.47%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-0.44%
Litecoin
87,87 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
618,64 USDT
sol
SOL
0.26%
Solana
178,62 USDT
avax
AVAX
0.06%
Avalanche
41,23 USDT
ada
ADA
-0.38%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
0.59%
Poladot
7,66 USDT
doge
DOGE
1.36%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.2%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bu DeFi tokenleri uçuşa hazır!

Ünlü yatırım danışmanı: FTX çöküşü kripto ekosistemi için bir lütuf!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Merkezi olmayan finans (DeFi) alanında, isbetli tahminleri ile biline kirpto analisti, DeFi tokenleri AAVE ve SUSHI hakkında değerlendirmelerde bulundu. Detaylar haberimizde.

Bu DeFi tokenleri uçuşa hazır!

Merkezi olmayan finans (DeFi) alanında başarılı tahminleri ile bilinen Smart Contracter isimli analist, iki altcoin için büyük ralliler beklediğini belirtti.

Merkezi olmayan bir borç verme ve ödünç alma sistemi olan Aave, kripto analistinin 158,500 Twitter takipçisi için yaptığı analize göre önümüzdeki aylarda potansiyel olarak yükselebilecek kripto para birimlerinden biri.

Ethereum (AAVE/ETH) ile bağlantılı Aave, Smart Contracter’a göre varlığın USD çiftinde neler başarabileceğinin bir göstergesi. Analist, USD paritesine bakıldığında, AAVE/ETH günlük bazda bu büyük boğa bayrağının %50’sini koparırsa, USD paritesinin muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru genişletilmiş 3. dalgada olduğunu iddia ediyor.

Defi Bu DeFi tokenleri uçuşa hazır!

Bkz: XRP’mi? Bitcoin mi?

Tüccar, dalgalardaki davranışını gözlemleyerek fiyat hareketini tahmin etmeye çalışan teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini kullanarak yaptığı analizde AAVE’de kasım ayına kadar, beş dalgalı yükselişini tamamlayarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 700 dolara doğru bir ralli bekliyor.

Coinmarketcap verilerine göre AAVE anlık olarak 422 dolardan işlem görüyor.

Otomatik bir piyasa yapıcı olan SushiSwap’da tüccarın radarında olan bir diğer DeFi tokeni. SUSHI, Smart Contracter’a göre teknik dirençlerini desteklere dönüştürüyor ve sonunda yeni zirvelere ulaşmak için kalıptan kurtulabilir.

SushiSwap’ın (SUSHI/BTC) Bitcoin ile eşleşmesi, kripto tüccarının göz önünde bulundurduğu bir metrik.  Smart Contracter’a göre, SUSHI/BTC’nin, yazının yazıldığı sırada 24,71 dolar değerinde olan kabaca 0,000522 olan 2021 zirvesine meydan okuması bekleniyor.

Defi Bu DeFi tokenleri uçuşa hazır!

SUSHI/BTC, Elliott Wave teorisinin beş dalgalı yükseliş trendindeki en uzun artış olan -tüccarın grafiğine göre- üçüncü dalga yükselişinin ortasında. SUSHI, Coinmarketcap verilerine göre 13,29 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.