Şu anda izlenecek en iyi 5 altcoin! Ünlü analist sıraladı

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti potansiyel olarak en iyi gördüğü altcoinleri incelemeye devam ediyor. Analistin radarına takılan kripto paralara göz atalım.

Şu anda izlenecek en iyi 5 altcoin! Ünlü analist sıraladı

İsabetli tahminleri ile bilinen ve kripto dünyası tarafından yakından takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, önümüzdeki haftalarda potansiyel olarak artabilecek beş altcoini izlediğini söyledi. Poppe, Youtube kanalında ürettiği içeriklerde kripto paralar ile ilgili tüm gelişmeleri değerlendiriyor.

Ünlü analistin listesindeki ilk kripto para blok zinciri endeksleme protokolü olduğunu söylediği Graph (GRT). Poppe’ye göre GRT, düşüş trendini sona erdirmeye ve Bitcoin karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesini 0,000061 BTC’yi, yani 2,82 dolar değerini yeniden ziyaret etmeye hazır.

Bkz: XRP mi? Bitcoin mi?

Bence tüm döngüyü yükselişe doğru değiştirdiğimiz gerçeği göz önüne alındığında, 0,0000035 BTC veya 1,62 dolar veya belki de tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerleme şansı önemli.”

Ethereum uyumlu ağ Skale Network’ün (SKL) tokeni, Poppe’nin listesindeki ikinci kripto para. Kripto analisti, SKL/BTC grafiğinde, tokenin güçlü bir ralliyi ateşlemek için 0,35 dolar değerindeki 0,0000076 BTC’lik anlık direncini çıkarması gerektiğini söylüyor.

“Buradan çıkarsa, 0.0000145 BTC veya 0,67 dolar civarındaki en yüksek seviyelere doğru bir koşuya bakacaksınız. Ve muhtemelen genel olarak yeni rekorlar kıracağız, yani Skale o büyük koşuculardan biri olacak.”

Kripto banka kartı düzenleyicisi Swipe’ın (SXP), listede 3. sırada. Analist, SXP’nin 3,64 dolarlı dirençten hemen sıçramasını beklemediğini belirtti.


“Swipe ile direnişle karşı karşıyayız, bu yüzden bunun kırılması beklenmiyor. Girişi nereden yapmak istiyoruz? Bu, baktığınız ilk gerçek giriş noktası dolar.

Ölçeklenebilirlik odaklı blok zinciri Zilliqa (ZIL), Poppe’nin listesinde 4.sırada.  Kripto tüccarı, ZIL/BTC’nin 0.000002 BTC veya 0.09 USD’de destek bulduktan sonra büyük bir koşuya hazır olduğunu söylüyor.

Van de Poppe, listeyi 2. katman ölçeklendirme platformu Celer Network (CELR) belirteci ile sonlandırıyor. Kripto tüccarına göre, CELR/BTC çifti, kritik desteği 0.0000007 BTC’de (0,03 dolar) yeniden test ettikten sonra bir ralli için hazır görünüyor.

Kaynak

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Şu anda izlenecek en iyi 5 altcoin! Ünlü analist sıraladı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.