1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Bu coin yeni bir milyarder ortaya çıkardı!

Bu coin yeni bir milyarder ortaya çıkardı!

Bu coin yeni bir milyarder ortaya çıkardı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son günlerin popüler kripto parası Shiba Inu yeni bir milyarder ortaya çıkardı. Böyle bir kazanç yok! Detaylar haberimizde.

Bu coin yeni bir milyarder ortaya çıkardı!

Shiba Inu geçtğimiz hafta içi kripto piyasasına damga vurdu. Hafta boyunca gösterdiği performans ile yatırımcılarının yüzünü güldüren Shiba, en büyük rakibi Dogecoin’i geride bıraktı. Shiba, Coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı anlarda 0.00007452 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %10 değer kazandı.

Kirpto piyasası yeni yeni milyarderler yaratmaya devam ediyor. Shiba’da bir yatırımcısını milyarderler sınıfına soktu. Morning Brew, SHIB’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığı sırada, bir SHIB yatırımcısının milyarder olduğunu haberleştirdi.

İlgili: Shiba Inu nedir?

Yatırımcının Shiba cüzdanındaki miktar ise dudak uçuklatacak cinsten. Cüzdandaki SHIB’lerin değeri tüm zamanların en yüksek seviyesini gördüğünde 5,7 milyar dolara ulaştı. SHIB iki gün öncee 0.00008845 dolarlık bir ATH kaydetmişti.

Yatırımcının SHIB cüzdanının güncel değeri ise 4,5 milyar dolardan fazla. Bu hikayeyi ilginç hale getiren ise Shiba yatırımcısının bu değere ulaşan coinleri 400 gün önce alması. O günkü toplam değeri ise sadece 8,000 dolar. Ethereum tabanlı memecoin, geçen yıldan bu yana %80,364,512,2 gibi büyük bir artış gösterdi. Blockchain analitik firması IntoTheBlock, 36 adresin SHIB’nin dolaşımdaki arzının %80’ini elinde tuttuğunu belirtiyor.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini 2021-2030

Coinmarketcap verilerine göre kripto ekosisteminin en değerli 9.kripto parası olan Shiba Inu, 40 trilyon doların üzerinde bir değere sahip ve dolaşımdaki Shiba arzı ise 549,095.51B SHIB. Meme coinlere artan ilgi Shiba’daki artışın devam edeceğini gösteriyor. Meme coinlerin milyarder yaratma hikayeleri yeni değil. Dogecoin’in nisan ayında 0,7 dolara yükseldiği dönemlerde birçok anonim Doge hesabı yatırımlarının milyar dolarlık seviyelere çıktığını açıklamıştı.

Kaynak