BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bu AVAX tahmini çok heyecanlandıracak!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Bu AVAX tahmini çok heyecanlandıracak!

Bu AVAX tahmini çok heyecanlandıracak!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

AVAX yükselişe devam ediyor. Ünlü analistin AVAX tahmini yatırımcıları heyecanlandıracak. Detaylar ve teknik veriler için lütfen haberimize göz atın.

Bu AVAX tahmini çok heyecanlandıracak!

Günün yıldızı Avalanche (AVAX). Türk akademisyen Emin Gün Sirer’inde ekibinde bulunduğu Avalanche (AVAX), yükselişine devam ediyor. Günlük %28 değer kazancı ile 63,50 dolardan işlem gören AVAX için ünlü analistten yatırımcıları heyecanlandıracak bir tahmin geldi.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 63,50 dolarlık seviyeyi bugün işaretleyen AVAX, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Avalanche, son derece hızlı, çevre dostu ve düşük maliyetli bir ekosistem sunan umut verici bir Ethereum katili olarak tanımlanıyor. Kesinleşme süresi ile ölçülen en hızlı akıllı sözleşme platformlarından biri olarak biliniyor.

Bkz: Bitcoin boğa koşusuna ne zaman başlayacak?

Avalanche’ın en önemli özelliklerinden biri, herkesin başlatabileceği ve kullanabileceği merkezi olmayan varlık ticareti sağlaması ve bunu saniyenin altında işlem onayları sağlamada dijital alanda benzersiz bir ağ ile yapmasıdır.

Analist Elliot Wainman, yayınladığı bir Youtube videosunda AVAX ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü analist kripto paranın yıl sonuna kadar büyük bir patlama göreceğini ifade ediyor.

“Açıkçası ucuz bir kripto para değil. Ama bence Avalanche’ın önünde büyük bir yörünge var. 2021’den önce 2 dolar civarında olduğunu biliyoruz. Ve bu yıl birkaç yüz dolara ulaşacağını düşünüyorum.”

Bir ay içerisinde dolarlık fiyattan 63 dolara yükselen AVAX, ağustos ayında ADA, LUNA ve SOL gibi diğer popüler altcoinler ile en çok kazananlar arasındaydı. Ancak ünlü analist, yıl sonu yükselmesinden önce bir düzeltme göreceği konusunda da uyarıda bulunuyor.

“2018’deki tüm ETH katillerini düşünün, göklere yükseldiğini ve sonra düştüğünü gördük. Yani bunun Avalanche’ın başına gelme olasılığı çok yüksek. Ancak yıl sonunda burada bir giga pompamız olacağına ve bu ekosistemlerdeki l1’lerin ve diğer rakip altcoinlerin ve büyük önemli madeni paraların göklere çıkacağına inanıyorum.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.