1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoinler yeni zirvelere hazırlanıyor!

Bu altcoinler yeni zirvelere hazırlanıyor!

Bu altcoinler yeni zirvelere hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında geçtiğimiz hafta içi başlayan düşüş devam ediyor ancak bazı altcoinler etkilenmedi ve yeni zirveleri gözlüyor. Detaylar haberimizde.

Bu altcoinler yeni zirvelere hazırlanıyor!

Kripto piyasası geçtiğimiz iki hafta boyunca yaşadığı yükselişe bu hafta içinde bir ara verdi. Lider kripto para birimi Bitcoin 50,000 doarın üzerine çıkmıştı. Ancak 45,000 dolar seviyesine kadar çekildi.

Altcoinlerde de benzer durum söz konusu. Ethereum 4,000 dolar seviyesini zorlarken an itibari ile 3,236 dolardan işle görüyor. Haftalık değer kaybı %17. Ancak bazı altcoinler piyasanın genel seyrinin dışında kaldı.

Bkz: Ripple’dan bir zafer daha!

Geçtiğimiz haftaların gözde altcoini Solana bir miktar düşüş yaşasa da toparlanmaya başladı. SOL 130 dolara kadar geriledikten sonra hızlı bir şekilde yukarıya tırmanmaya başladı ve anlık olarak 177 dolardan işlem görüyor. Ethereum katili kripto para gün içerisinde 193 dolara kadar yükseldi.

altcoin Bu altcoinler yeni zirvelere hazırlanıyor!

Solana, düzgün bir şekilde dağıtılırsa, web ölçeklerine ulaşan veri hacmi ve DeFi’yi iyileştirme olasılığı ile bir Ethereum katili olma potansiyeline sahip olduğunu bir kez daha gösterdi. Bu koşullardaki sağlam duruşu ve teknik verileri ile yeni zirveleri gözlüyor.

Altcoin piyasasını bu haftaki yıldızı ise Terra (LUNA). Bitcoin de dahil olmak üzere kripto para piyasası serbest düşüşteyken, LUNA 24 saatte %26,2’den fazla kazandı ve şu anda 41 dolardan işlem görüyor ve Bu Terra’yı en çok kazananlardan biri yapıyor.

altcoin Bu altcoinler yeni zirvelere hazırlanıyor!

Bir gün önce 25 dolarda önemli desteğin altına düştükten sonra, token çekiş kazandı ve 30 dolar seviyesine geri tırmandı ve bugün sabah 40 dolar seviyesini de kırdı. Terra, Columbus 5’i büyük ölçüde yükseltiyor. Terra, diğer kripto para platformları gibi gelişmeye ve hızlanmaya çalışıyor. Bu geliştirmeler, ekosistemin ana amacı olan token geçişini kolaylaştıracak. Token yakmanın mümkün olacağı güncelleme Terra’yı daha değerli hale getirecek. Gözler bir süre daha Terra’nın üzerinde olabilir.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.