1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Bu altcoinler patlamaya hazırlanıyor!

Bu altcoinler patlamaya hazırlanıyor!

Bu altcoinler patlamaya hazırlanıyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası haftanın ilk gününde yükselişte. Yükseliş eğilimi devam ederken ünlü analistin patlamasını öngördüğü altcoinlere göz atalım.

Bu altcoinler patlamaya hazırlanıyor!

Kripto piyasası haftanın ilk gününe hızlı bir giriş yaptı. Bitcoin 51,000 doların üzerine çıktı. Ethereum yeniden 4,000 dolarlık seviyeyi zorluyor. İlk 10’dki kripto paraların tamamında tablo yeşil renkte.

Günün yıldızlarından bir ise Chainlink, Kripto analisti Inmortal, Sosyal payalaşım platformu Twitter’dan takipçileri için yaptığı analizde. LINK’in patlamaya hazır olduğunu dile getirdi. LINK için belirlediği hedef ise 50 dolar. LINK anlık olarak 34,74 dolardan işlem görüyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Inmortal, Chainlink’in Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı anlık direncini 0.00065 BTC’de kırmasını bekliyor.

“Bu sapmayı doğrulamak için anahtar seviye 200MA (hareketli ortalama) üzerinde net bir kırılma bekliyorum. Ardından yeniden testte satın alın/uzun süreli hedefi 0,001 BTC (50 dolar) ve eşit yüksekleri hedefleyin.”

altcoin Bu altcoinler patlamaya hazırlanıyor!

Analistin lisetesindeki bir diğer kripto para Litecoin (LTC). Inmortal, Litecoin’in (LTC) konsolidasyondan çıktığını ve hedefine 260 dolarda ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor. Litecoin yazının kaleme alındığı anlarda 228 dolardan işlem görüyor.

 “Mükemmel zamanlama. Şimdi bunu 260 dolara ışınlayın.”

altcoin Bu altcoinler patlamaya hazırlanıyor!

Inmortal ayrıca Litecoin’in yükselişini izleyeceğini söylediği Bitcoin çatalı Bitcoin Cash (BCH) ve akıllı sözleşme platformu EOS’a da bakıyor. LTC’nin öncülük edeceği bir yükselişte Bitcoin Cash ve EOS’unda onlara eşlik edeceğini belirtiyor.

“Geride kalanlara oynama zamanı. LTC öncülük ediyor. Bence BCH ve EOS takip edebilir.”

Ünlü analist son olarak piyasanın lokomotifi Bitcoin’e değindi. Inmortal, Bitcoin’in sonunda 50,000 dolarlık kilit direnci uzun süreli kıracağını ve 60,000 dolara yükseleceğini savunuyor.

Kaynak