1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Bu altcoinler ATH’ye hazırlanıyor!

Bu altcoinler ATH’ye hazırlanıyor!

Bu altcoinler ATH’ye hazırlanıyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında yaşanan düşüş yerini yatay bir gidişata bıraktı. Kripto paralar yukarı doğru harekete mi hazırlanıyor? Hangi altcoinler yükselişe geçecek? Detaylar haberimizde.

Bu altcoinler ATH’ye hazırlanıyor!

Ünlü kripto analisti Smart Contracter, takipçileri ile tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacak altcoinleri paylaştı.

Smart Contracter, akıllı sözleşme platformu Solana’nın tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkma yolunda başka bir patlayıcı fiyat artışına hazırlandığını tahmin ediyor.

altcoin Bu altcoinler ATH’ye hazırlanıyor!

“SOL tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH). 300 dolar geliyor.”

Analistin Solana tahmini, Yılın başında yaklaşık 50 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 691 dolara yükselen Binance Coin’in ayak izlerini takip edeceği analizine dayanıyor.

altcoin Bu altcoinler ATH’ye hazırlanıyor!

“SOL, BNB’nin sahip olduğu koşuyu takip ederse, 900 dolara kadar çıkabilir.”

Analistin radarındaki bir diğer kripto para ise Ethereum rakibi Avalanche (AVAX). AVAX’ın düzeltme aşamasını sonlandırdıktan sonra büyük bir hamle yapmaya hazır olduğunu söylüyor. Ünlü analist, AVAX’ın 130 dolarlık fiyata kadar yükseleceğini öngörüyor.

altcoin Bu altcoinler ATH’ye hazırlanıyor!

Bkz: Solana haberleri ve son dakika gelişmeleri

Listede sırada sentetik varlıkların ticaretine güç veren bir kripto para birimi olan Synthetix Network Token (SNX) var. Smart Contracter’a göre, SNX birikim aşamasını tamamlamak üzere ve yükseliş trendini başlatmaya hazır.

“Ayrıca SNX’in dibe vurduğunu ve buradan ATH’ye gideceğini ve mart ayının en yüksek seviyesinden her gün aşağı doğru temizlediğini düşünüyorum.

Kripto analisti, dalgalar halinde ortaya çıkan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine güveniyor. Teoriye göre, bir boğa döngüsü beş farklı dalgadan geçiyor. Smart Contracter beş dalga sayısına dayanarak, SNX 35 dolara kadar yükselebileceğini ve mevcut fiyatı olan 10,50 dolardan %230’un üzerinde bir yükseliş potansiyeli olduğunu belirtiyor.

Kaynak