1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Analist: Bu altcoin Ethereum’dan daha iyi performans gösterebilir

Analist: Bu altcoin Ethereum’dan daha iyi performans gösterebilir

Analist: Bu altcoin Ethereum’dan daha iyi performans gösterebilir
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto analisti, Cardano (ADA)’nun Ethereum‘dan daha iyi performans göstermeye hazır olabileceğini öne sürdü. Tabi bunun gerçekleşmesi için bakılması gerken bir takım metriklerden de söz etti. InvestAnswer takma isimli ünlü kripto analisti, en büyük iki dijital varlık için ufukta neler olabileceğine dair öngörüler sağlıyor.

Bu altcoin Ethereum’dan daha iyi olabilir

Yeni bir strateji oturumunda, InvestAnswers analisti 443.000 YouTube abonesine, merkezi olmayan blok zinciri protokolü Cardano (ADA) ile en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) arasındaki ilişkileri ilgiyle izlediğini söylüyor. Analist şöyle diyor:

“Şu anda her şey Ethereum’a karşı gelişiyor, ancak burada ADA/ETH çifti bir yılda %68 düştü. Bazen uzaklaşmak ve tam olarak neler olduğunu görmek önemlidir. 0,00025 seviyesine çok yakın oldukça sağlam bir taban oluşturuyor gibi görünüyor. Cardano için bu bir nevi dip olmalı.”

Analist, Cardano’nun Haziran’daki ilk lansman tarihinden kısa süre önce ertelenen yaklaşan Vasil sert çatalına ne olacağını görmenin önemli olacağını söylüyor. Şöyle diyor analist:

“Buradaki ilişkiye bakın, Cardano için hard fork başarılı olursa ve benimseme geri gelirse, bir koşuya giderse ETH’nizi Cardano’ya çevirmek için iyi bir zaman olacak.”

altcoin

Yazım sırasında, popüler altcoin Cardano %3 düştü ve 0,54 dolardan işlem görürken, lider altcoin Ethereum yüzde birden daha az düştü ve 1.860 dolardan fiyatlandırıldı. ADA/ETH işlem çifti 0,00029 ETH (0,54 $) seviyesinde bulunuyor. Kripto analisti daha sonra Bitcoin’in (BTC) ayı piyasasının dibine vurup vurmadığını ölçmek için Puell Multiple’yi kullanıyor. Metrik, BTC’nin günlük ihraç değerinin, 365 günlük hareketli ortalamasına bölünmesiyle belirlenir. Analist, 2015, 2019 ve 2020’de önceki üç Bitcoin dibini vurgulayan bir grafik gösteriyor.

altcoin

Puell Multiple hakkında şöyle konuşuyor analist:

“Geçmişte sahip olduğumuz, Bitcoin fiyatı ve Puell Multiple olan maviye karşılık gelen tüm temel diplere dikkat etmek gerekiyor. Bu metrik yine Bitcoin ekonomisinin arz tarafına bakar: Bitcoin madencileri ve gelirleri. Bunun geçmişte çok güvenilir bir dip gösterge olduğunu görebilirsiniz.”

 Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.