Loading...
btc
BTC
0.84%
Bitcoin
64.631,00 USDT
eth
ETH
1.66%
Ethereum
3.443,72 USDT
bch
BCH
1.36%
Bitcoin Cash
380,28 USDT
xrp
XRP
-7.32%
Ripple
0,58 USDT
ltc
LTC
1.33%
Litecoin
72,32 USDT
bnb
BNB
0.67%
Binance Coin
572,71 USDT
sol
SOL
2.33%
Solana
159,12 USDT
avax
AVAX
1.06%
Avalanche
27,53 USDT
ada
ADA
0.87%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-1.28%
Poladot
6,18 USDT
doge
DOGE
-0.17%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-6.8%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin Haberleri
  3. AVAX’ta neler oldu, trendin yönü değişiyor mu?

AVAX’ta neler oldu, trendin yönü değişiyor mu?

AVAX
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Avalanche (AVAX) fiyatı, yaklaşık iki aydır süren ve paralel kanalda devam eden yukarı yönlü trendini kırıyor gibi. AVAX fiyatı yükselen kanalın altına düşerek iki aylık yükseliş trendini tersine çevirmiş görünüyor. AVAX fiyatı son hareketiyle 25 dolara kadar düşmüş durumda. Sebeplerini bu yazıda ele alıyoruz…

AVAX’ta trendin yönü değişiyor mu?

Fiyat, satın alma bölgesinde etiketlendi, ancak artan paralel kanalı sürdürmek için itici güçten yoksun kaldı. Avalanche 30 doların üzerine çıkabilse de, kripto para 40 doların üzerindeki çatlakları dolduramadı. İlk başta, 28 dolarda görülen destek, ayıların manevrasına maruz kaldı ve AVAX fiyatı 26.22 dolardan geri çekildi. Analistlere göre 25 dolar ve 21 dolara düşme tehlikesiyle karşı karşıya.

CoinMarketCap’e göre, AVAX fiyatı bu yazı itibariyle yüzde 5,53 düştü veya 25,89 dolardan işlem görüyordu. AVAX, 30 $ ‘da görülen dirençle sendelrken engellerle karşılaştı. Boğalar yükselişi sürdürmeye çalıştı ancak yoğun alım ve satım baskısı AVAX’a karşı çalıştı. Kaçınılmaz olarak, fiyatın üzerinde seyreden Parabolik SAR, teraziyi ayılara doğru çekti.

28 dolarlık desteğin kırılmasıyla, fiyat şimdi 100 günlük SMA’yı destekleyen 25 dolar ve 21 dolar seviyelerini görme riskiyle mücadele ediyor. Şimdi, bu seviyenin altında işlem gören 50 günlük SMA, Avalanche fiyatını 21$’da görülen alıcı tıkanıklığına yönlendirebilir.

AVAX

Günlük grafikte görüldüğü gibi, Avalanche belirgin bir şekilde orta çizginin altına dalarken, çekişini aşağı yönlü trende yönlendiriyor. Avalanche fiyatının sürekli geri çekilmesi, Stokastik osilatörün neden olduğu düşüş eğilimi nedeniyle kesintiye uğramayabilir.

4 saatlik grafikte güçlü satış sinyali görüldü

Süper Trend göstergeleri şu anda dört saatlik grafikte gösterilen aktif bir satış sinyali gösteriyor. Şimdi, satış sinyali bir Avalanche’da kurtarma olasılığını azaltabilir. Endeks, grafiği hareketli bir ortalama gibi gösterecek şekilde örtüyor ancak oynaklığı ölçmek için ATR’yi kullanıyor. Yazım saati itibariyle Avalanche, fiyatın üzerinde bulunan Süper Trend göstergesiyle yokuş aşağı menzile girmeye devam ediyor.

AVAX

Teknik faktörlerin Avalanche fiyatına karşı çalıştığını varsayarsak, birçok yatırımcı, atlamak için en iyi zamanın bu olduğu görüşünü paylaşıyor. Günlük grafikte görüldüğü gibi, ortalama çizginin üzerinde yer alan okumalar, Avalanche’ın değerinin arttığını ve yatırımcıların vurguncu faaliyetlere yönelmesiyle geri çekilme olasılığını artırdığını gösteriyor. Öte yandan, bu aralığın altındaki herhangi bir hareket, satın almak için en iyi zaman olduğunu gösteren Avalanche’ın değerinin küçümsendiğini gösterir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.