1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Son AVAX fiyat hareketleri neye işaret ediyor?

Son AVAX fiyat hareketleri neye işaret ediyor?

Son AVAX fiyat hareketleri neye işaret ediyor?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Avalanche fiyatındaki son herketlenmeler gösterdi ki kısa vadede büyük ölçüde bir geri çekilme kaçınılmaz olabilir. AVAX yatırımcılarının gzden kaçırmamaları gereken bazı hususları dikkatlerinize sunuyoruz.

AVAX fiyatları için kısa vadeli perspektif

AVAX fiyatı, birden fazla denemeden sonra 30.20 dolarlık engelin üstesinden gelmekte zorlanıyor gibi görünüyor. Buradaki bir ret, yakın gelecekte muhtemelen %8 ila %14’lük bir düzeltmeye yol açabilir. Hızlı bir toparlanma olmadan 26.34 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, Avalanche için düşüş senaryosunu tetikleyecektir.

AVAX

Avalanche fiyatı, altcoinin birkaç engele nasıl tepki verdiğine bağlı olarak yatırımcılar için belirsizliğini koruyor. Ancak mevcut piyasa koşulları göz önüne alındığında, kısa vadede küçük bir geri çekilme muhtemel görünüyor. Esaslı bir toparlanma için AVAX fiyatının istikrarlı destek seviyeleri bulması gerekiyor. AVAX fiyatı 19 Haziran’dan bu yana %126 ve 3 Ağustos’tan beri %39 arttı. Bu etkileyici ralli, altcoinin Mayıs 2022’de oluşturulan 22.43 ila 37.97 dolar aralığına geri dönmeyi başardıktan sonra geldi. Bununla birlikte, yükseliş, 8 Ağustos’tan bu yana bu aralığın orta noktası olan 30.20 doları aşan sorunları ile karşı karşıya.

İlgili: Güncel Avalanche fiyat tahmini

Yatırımcılar, Avalanche fiyatının 26.34 dolardaki acil destek seviyesine geri dönmesini veya biraz daha derine inmesini ve 24.71 dolar bariyerini yeniden test etmesini bekleyebilir. Altcoinler üzerindeki genel fikir birliği boğa olsa da, boğalar 26,34 doların üzerinde hızlı bir toparlanmaya izin verirse, yatırımcılar 30.20 dolarlık engelin üstesinden gelmek için başka bir girişim bekleyebilirler. Bunu gerçekleşmemesi, kâr almanın veya satış baskısının devraldığını gösterecektir.

AVAX

26.34 $ destek seviyesi bir direnç bariyerine dönüşürse, yatırımcılar AVAX fiyatının 22.43 $ ‘dan düşük aralığa düşmesini bekleyebilir ve bu da muhtemelen makul miktarda destek sağlayacaktır. Bununla birlikte, ayılar, 21.29 $ ‘da mevcut olan adil değer boşluğunu veya fiyat verimsizliğini doldurmak için altcoini düşürebilir. Bu nedenle, 26,34 doların üzerinde bir toparlanma başarısızlığı, AVAX fiyatı için %19’luk bir düşüşe neden olabilir.

Kaynak

Etiketler: