1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum’un rakibi bu altcoin, dünya devi Alibaba ile anlaştı

Ethereum’un rakibi bu altcoin, dünya devi Alibaba ile anlaştı

Ethereum’un rakibi bu altcoin, dünya devi Alibaba ile anlaştı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum’un en büyük rakiplerinden olan Avalanche, dünya devi Alibaba ile işbirliğine gideceğini duyurdu. Bu haber son zamanlarda şoklarla sarsılan kripto piyasalarda heyecan yarattı. Avalanche, Alibaba Cloud’un Asya’daki altyapı hizmetlerini güçlendirecek.

Ethereum’un rakibi olan bu altcoinden, Alibaba ile işbirliği

Avalanche’ın Alibaba Cloud ile ortaklığı, kullanıcıların Avalanche’ın Asya’daki halka açık blockchain platformunda doğrulayıcı düğümleri başlatmasını sağlayan araçların geliştirilmesini sağlayacak. Çinli e-ticaret devi Alibaba’nın bir alt girişimi olan Alibaba Cloud veya Aliyun, şirketin Node-as-a-Service girişimlerini desteklemek için Avalanche blockchain ile bir entegrasyon duyurdu.

Avalanche‘ın Alibaba Cloud ile ortaklığı, kullanıcıların Avalanche’ın Asya’daki halka açık blockchain platformunda doğrulayıcı düğümleri başlatmasını sağlayan araçların geliştirilmesini sağlayacak. Entegrasyon, Avalanche geliştiricilerinin yeni doğrulayıcıları başlatmak için Alibaba Cloud’un tak ve çalıştır altyapısını bir hizmet olarak kullanmalarına olanak tanıyacak.

altcoin

Duyuruya göre Avalanche, 1.200’den fazla doğrulayıcıya ev sahipliği yapıyor ve günlük yaklaşık 2 milyon işlemi gerçekleştiriyor. Alibaba Cloud’un Asya-Pasifik bölgesindeki en büyük Asya bulut hizmeti sağlayıcısı olduğu düşünüldüğünde, ortaklığın ölçeği çok büyük. Entegrasyonun bir parçası olarak Alibaba Cloud, Avalanche geliştiricilerine hizmetlerinden herhangi biri için kredi sunarak özel bir promosyon yürüttü. Avalanche şu anda Aave, Curve, BENQi, Sushi ve Chainlink gibi merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemleri dahil 1.000’den fazla projeye güç veriyor.

altcoin

Bir Alibaba girişimi olan Alibaba Cloud, son zamanlarda popüler ağlarla değişki ortaklıklar açıklmaya başladı. Dünya devi Alibaba, popüler altcoin projelerinden Avalanche ile kurduğu bu yeni ortaklıkla sektörde büyük bir kripto hamlesinin sinyallerini de vermiş oldu. Büyük bir krizde bulunan kripto para piyasalarının bu türden moral verici girişimlere ve haberlere oldukça ihtiyacı olduğu açık.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: