Loading...
btc
BTC
0%
Bitcoin
63.795,15 USDT
eth
ETH
-0.01%
Ethereum
3.083,82 USDT
bch
BCH
-0.68%
Bitcoin Cash
483,53 USDT
xrp
XRP
-0.48%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.33%
Litecoin
79,68 USDT
bnb
BNB
-0.36%
Binance Coin
535,71 USDT
sol
SOL
-0.18%
Solana
135,98 USDT
avax
AVAX
-0.72%
Avalanche
34,51 USDT
ada
ADA
-0.47%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.63%
Poladot
6,66 USDT
doge
DOGE
-0.45%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.2%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ethereum’un rakibi bu altcoin, dünya devi Alibaba ile anlaştı

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum’un en büyük rakiplerinden olan Avalanche, dünya devi Alibaba ile işbirliğine gideceğini duyurdu. Bu haber son zamanlarda şoklarla sarsılan kripto piyasalarda heyecan yarattı. Avalanche, Alibaba Cloud’un Asya’daki altyapı hizmetlerini güçlendirecek.

Ethereum’un rakibi olan bu altcoinden, Alibaba ile işbirliği

Avalanche’ın Alibaba Cloud ile ortaklığı, kullanıcıların Avalanche’ın Asya’daki halka açık blockchain platformunda doğrulayıcı düğümleri başlatmasını sağlayan araçların geliştirilmesini sağlayacak. Çinli e-ticaret devi Alibaba’nın bir alt girişimi olan Alibaba Cloud veya Aliyun, şirketin Node-as-a-Service girişimlerini desteklemek için Avalanche blockchain ile bir entegrasyon duyurdu.

Avalanche‘ın Alibaba Cloud ile ortaklığı, kullanıcıların Avalanche’ın Asya’daki halka açık blockchain platformunda doğrulayıcı düğümleri başlatmasını sağlayan araçların geliştirilmesini sağlayacak. Entegrasyon, Avalanche geliştiricilerinin yeni doğrulayıcıları başlatmak için Alibaba Cloud’un tak ve çalıştır altyapısını bir hizmet olarak kullanmalarına olanak tanıyacak.

altcoin

Duyuruya göre Avalanche, 1.200’den fazla doğrulayıcıya ev sahipliği yapıyor ve günlük yaklaşık 2 milyon işlemi gerçekleştiriyor. Alibaba Cloud’un Asya-Pasifik bölgesindeki en büyük Asya bulut hizmeti sağlayıcısı olduğu düşünüldüğünde, ortaklığın ölçeği çok büyük. Entegrasyonun bir parçası olarak Alibaba Cloud, Avalanche geliştiricilerine hizmetlerinden herhangi biri için kredi sunarak özel bir promosyon yürüttü. Avalanche şu anda Aave, Curve, BENQi, Sushi ve Chainlink gibi merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemleri dahil 1.000’den fazla projeye güç veriyor.

altcoin

Bir Alibaba girişimi olan Alibaba Cloud, son zamanlarda popüler ağlarla değişki ortaklıklar açıklmaya başladı. Dünya devi Alibaba, popüler altcoin projelerinden Avalanche ile kurduğu bu yeni ortaklıkla sektörde büyük bir kripto hamlesinin sinyallerini de vermiş oldu. Büyük bir krizde bulunan kripto para piyasalarının bu türden moral verici girişimlere ve haberlere oldukça ihtiyacı olduğu açık.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.