1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analistlerden ortak görüş: Bu altcoin daha büyük bir ralli yapacak!

Ünlü analistlerden ortak görüş: Bu altcoin daha büyük bir ralli yapacak!

Ünlü analistlerden ortak görüş: Bu altcoin daha büyük bir ralli yapacak!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analistleri, bir Ethereum rakibi altcoinin kısa zaman dilimi içerisinde büyük bir ralli yapacağını tahmin ediyor. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analistlerden ortak görüş: Bu altcoin daha büyük bir ralli yapacak!

Kripto piyasasında bir altcoin hareketliliği yaşanıyor. Ünlü kripto analistleri de altcoinleri yakından takip ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in toplam piyasa hacmi içerisindeki payını gösteren dominasyon oranı %38,7’ye çekildi. Bu ilgilinin altcoinler lehine değiştiğini gösteriyor.

Piyasada birçok kişi tarafından takip edilen üç analist ise bir altcoinin değer daha fazla değer kazanacağı konusunda ortak bir tahmin ortaya koydu. Analistler “Ethereum katili” olarak adlandırılan Solana için kısa zamanda bir ralli öngörüyor.

İlgili: Solana nedir, geleceği nasıl?

Analistlerden ilki Cantering Clark. Clark, 150 bine yakın Twitter takipçisine Solana’nın çapraz direncini aldıktan sonra hedefine doğru toparlanabilecek bir konumda olduğunu söylüyor.

altcoin

“Solana’nın bu düşüşleri desteklemek için beş ayı var ve bu nedenle kontrol noktası en düşük seviyeye kaydı. Geçen ayın en yüksek seviyelerini (34,50 dolar) geri alırsak, 40 doları kolayca görebileceğimizi tahmin ediyoruz.”

Diğer kripto stratejisti Inmortal da Solana’nın yükselişe geçeceğini öngörüyor. Analist, OL’un muhtemelen 50 dolar civarında hedefine ulaşmaya hazır olduğunu öne süren grafiğini 180 bin takipçinin bulunduğu Twitter sayfasından paylaştı.

altcoin

Üçüncü bir kripto analisti olan Altcoin Sherpa da Solana’nın önümüzdeki haftalarda iyi bir ralli için hazır olduğunu öngörüyor.

“Hala önümüzdeki haftalarda 40 doları göreceğimiz kanaatindeyim.” 

Solana (SOL), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 34,67 dolardan işlem görüyor. Solana son 24 saat içerisinde %5,91 değer kaybetti. Altcoin, 12,4 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli varlıkları sıralamasında 10’uncu sırada.

İlgili: Solana fiyat tahmini

Kaynak

 

Etiketler: