1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. BTC hücum ribauntuna çıktı ve sayı yapmak üzere !

BTC hücum ribauntuna çıktı ve sayı yapmak üzere !

BTC hücum ribauntuna çıktı ve sayı yapmak üzere !
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

BTC hücüm taktiğiyle oyuna moladan sonra tekrar başladı, şu anda 47.850-49.050 dolar direnç alanına yaklaşıyor.

 

BTC destekten sonra çıkışını sürdürecek mi?

 

Bu, kısa vadeli paralel azalan bir kanaldan bir kopuşa neden oldu. BTC şu anda 47.850-49.050 dolar direnç alanına yaklaşıyor.

 

btc hücum BTC hücum ribauntuna çıktı ve sayı yapmak üzere !

13 Eylül’de 43.400 dolara düştükten sonra BTC önemli ölçüde toparlandı. Ertesi gün, yükseliş rüzgarını bir anda  yarattı ve 47.250$’a ulaştı. Buna ek olarak, 0,382 Fib geri çekilme destek seviyesi olan 43,950 dolarlık yatay destek alanının üzerinde işlem görüyor.

 

Fiyat hareketi boğa gibi görünse de, teknik göstergeler kesin olarak düşüş gösteriyor. RSI 50’nin altında, MACD düşüyor ve negatif bölgeye geçmeye yakın ve Süper Trend düşüşe geçti. Bu, en son Nisan ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden düştükten sonra meydana geldiği durumun kopyası gibi.  Bu nedenle, fiyat hareketi ve teknik göstergeler zıt okumalar verdiğini göz ardı etmemek gerek.

 

btc hücum BTC hücum ribauntuna çıktı ve sayı yapmak üzere !

 

Gelecek hareketi ne olabilir?

 

Altı saatlik grafik daha az düşüş gösteriyor. Hem RSI hem de MACD’nin yükseliş sapmaları oluşturmasından sonra BTC’nin azalan paralel bir kanaldan çıktığını gösteriyor. Bu tür kanallar genellikle düzeltici hareketler içerir.

 

Bununla birlikte BTC, 0,5-0,618 Fib geri çekilme direnç seviyelerinin yarattığı 47.850 dolar ile 49.050 dolar arasında güçlü bir direnç alanına yaklaşıyor. Kısa süreli yeni bir sıçrayış görülebilir. 

 

btc hücum BTC hücum ribauntuna çıktı ve sayı yapmak üzere !

İki saatlik grafik, BTC’nin kanalın direnç çizgisini destek olarak zaten doğruladığını gösteriyor (yeşil simge). Ayrıca RSI 50’nin üzerinde ve MACD pozitif verilerde.

 

btc hücum BTC hücum ribauntuna çıktı ve sayı yapmak üzere !

Dalga sayısı

 

En olası dalga sayısı, sıçramanın düz bir A-B-C düzeltici yapısından gelen C dalgasının parçası olduğunu gösteriyor.

 

Zirve için en olası alan 47.900-47.950 dolar arasında. Bu aralık, 1:1 A dalgası uzunluğu (beyaz) ve 0,5 Fib geri çekilme direnç seviyesi (siyah) tarafından oluşturuluyor.

 

Zirve için ikinci en olası alan 50.720 dolar ile 50.785 dolar arasında. Bu, A dalgasının (beyaz) 1:1.61 uzunluğu ve 0.786 Fib geri çekilme direnç seviyesidir.

 

Bu nedenle, fiyat 0,5 Fib geri çekilme seviyesinin üzerine çıkarsa, 0,786 Fib geri çekilme seviyesine kadar yükselmesi muhtemeldir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.