1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Boksun efsane ismi de bu alana adım attı!

Boksun efsane ismi de bu alana adım attı!

Boksun efsane ismi de bu alana adım attı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Boksun efsane ismi de kripto dünyasının son zamanlardaki trendine dahil oldu. Detaylar haberimizde.

Boksun efsane ismi de bu alana adım attı

Amerikalı efsanevi boksör Floyd Mayweather, yakın zamanda Youtuber Logan Poul ile yapacağı gösteri maçıyla ringlere geri döneceğini açıklamıştı.

Tüm zamanların en iyi boksörlerinden bir olan Mayweather, karşılaşma öncesi katıldığı bir organizasyonda kripto dünyasının yeni trendi olan NFT akımına dahi olacağını açıkladı.

Bkz: NFT, NFT haberleri ve son dakika gelişmeleri

IronBend, Reality Gaming Group ve Zytara Labs tarafından oluşturulacak koleksiyon ünlü bksörün dünyanın dört bir yanındaki hayranlarına sunulacak. Koleksiyon Mayweather’ın kariyer hatırlarını da içerecek ve beş parçadan oluşacak.

NFT’lerin hangi platformda sunulacağı açıklanmadı. Ancak yayın tarihi 26 Mayıs olarak belirlendi.

Ünlü boksör katıldığı programda NFT’ler hakkında görüşlerini de paylaşarak koleksiyonu oluşturma amaçlarına da değindi.

“Her şeye sıfırdan başladım ve kariyerimde yaptığım şeyi başarmak için tüm zorlukları aştım. Bence bu bir Amerikan rüyası. Kendime bir ünlü olarak bakmıyorum. Kendime bunu başarmış bir ikon olarak bakıyorum. Benim adım her zaman yaptığım şeyler ve sporda bıraktığım izle yaşayacak. Bu dijital koleksiyon parçaları, herkese Mayweather mirasının bir parçası olma şansı veriyor.”

Boksun efsane ismi kariyerinin bittiğini ancak isminin boks dünyasında yaşayacağını ve bıraktığı izle anılacağını ifade etti. Mayweather’ın koleksiyonu Boks dünyasının ilk NFT’leri olmayacak. Daha önce de Muhammed Ali’nin kariyerinin özel anlarını içerecek bir NFT koleksiyonu yapılacağı ve sevenleri ile buluşturulacağı açıklanmıştı.

NFT’ler spor dünyasının birçok efsane ismi tarafından destekleniyor. Futbolun gelmiş geçmiş en büyük yıldızlarından Pele ve Cristiano Ronaldo’nunda NFT’leri satışa çıkarılmıştı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.