1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Boğalar, Ripple (XRP) rallisi için çalışıyor: İşte, ilk hedef

Boğalar, Ripple (XRP) rallisi için çalışıyor: İşte, ilk hedef

Boğalar, Ripple (XRP) rallisi için çalışıyor: İşte, ilk hedef
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP) boğaları harekete geçti ve momentum kazanmaya başladı. Bundan dolayı XRP’nin önünde yeni hedefler var. Hem de piyasadaki belirsizliğe rağmen. Ayrıntılara bakalım.


Boğalar, Ripple (XRP) rallisi için çalışıyor: İşte, ilk hedef

Kripto para piyasası FTX krizi sonucu çöküş yaşarken, hafta başında da XRP’de ayılar üstün ele sahipti. Ancak şimdi durum değişmeye başlıyor. Öyle görünüyor ki XRP için yeni hedefler ve seviyeler var.

XRP fiyatı şu an 0,38 dolardan işlem görüyor. Son bir haftada yüzde 10 oranında değer kazandı. Hem de ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) – Ripple davasında yeni bir pozitif gelişme olmamasına rağmen.

Boğalar, Ripple (XRP) rallisi için çalışıyor: İşte, ilk hedef

Yedi günlük XRP/USD grafiği Kaynak: Finbold

XRP boğa momentumu geri kazanıyor

Ripple önceki haftalarda da yükselişler kaydetti. Ancak kripto paranın şimdi yaptığı ralli daha çok Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un yorumları ile ilgili olabilir. Garlinghouse’a göre, Ripple, FTX’in sahip olduğu ve iş dünyası müşterilerine hizmet veren şirketlere ilgili gösterebilir.

Ripple CEO’su, FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried’in, şirketin iflası ile ilgili başvuru yapmadan iki gün önce kendisine ulaştığını ve bir kurtarma planı arayışında olduğunu bildiriyor. Şöyle diyor:

“Konuşmamız sırasında likiditeye ihtiyaç duyup durmadığını sormuştum. Belki de sahip olduğu ve bizim isteyebileceğimiz bir işletmesi vardır… Bunlardan bazılarını ondan alır mıydık? Ben kesinlikle bunun mümkün olabileceğini düşünüyorum.”

Garlinghouse’un bu yorumlarından başka, XRP’nin sahip olduğu boğa momentum bir de SEC davası ile ilgili pozitif gelişmelerden geliyor. Mesela, davaya bakan yargıç amici raporlarına izin verdiğinde XRP fiyatı yüzde 10 ralli yapmıştı.

XRP fiyat analizi

Ripple (XRP), piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para. XRP fiyat analizi ise bu kripto için boğa bir trend öngörüsü gösteriyor. Çünkü boğalar, ayı trend çizgisini geçersiz kılarak yeni hedeflere yöneldi. Ayı trend çizgisi ise kısmen FTX krizi sonucu oluşmuştu.

XRP’nin yeni hedefi ise 0,40 dolar seviyesi. Ancak bunun için 0,38 dolar seviyesini koruması ve 0,39 dolar kritik seviyesini geçmesi gerekiyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: