okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
68.523,03 USDT
eth
ETH
0.18%
Ethereum
3.851,76 USDT
bch
BCH
0.14%
Bitcoin Cash
471,04 USDT
xrp
XRP
-0.28%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-0.03%
Litecoin
83,41 USDT
bnb
BNB
0.15%
Binance Coin
602,59 USDT
sol
SOL
0.03%
Solana
168,73 USDT
avax
AVAX
-0.15%
Avalanche
36,96 USDT
ada
ADA
0.31%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.19%
Poladot
7,36 USDT
doge
DOGE
1.3%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
3.88%
Shiba Inu
0,00 USDT

Boğalar geldiğinde kazandırabilecek 3 DeFi tokenı

defi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasalarında boğa sezonu o kadar bereketli geçiyor ki toprağa ne ekseniz mahsul veriyor. Eğer boğalar tekrardan gelirse analistimize göre bu 3 DeFi (Merkezsiz Finans) tokenı iyi kazandırabilir.


Boğalar geldiğinde kazandırabilecek 3 DeFi tokenı

DeFi platformları 2020 yılında kripto para piyasalarına yeni bir soluk getirdi. Akıllı sözleşmeler sayesinde insan unsurunu devre dışı bırakan DeFi platformları, birçok bankacılık ve finansal hizmeti sunabiliyor. Bu nedenle DeFi’lere geleceğin bankacılık sistemi gözü ile bakanlar var.

Bugün kripto para piyasalarında düzeltme yaşanıyor. Düzeltmeden DeFi tokenları da payına düşeni aldı. Yazının kaleme alındığı saatte DeFi platformlarının toplam mevduat büyüklüğü 55 milyar dolar civarında. Bu rakam Haziran 2020’de 1-2 milyar dolar büyüklüğündeydi.

Analistimize göre boğalar tekrardan geldiğinde bu 3 DeFİ tokenı yatırımcılarına kazandırabilir.

ETHA Lend

15 Temmuz’da (yârin) Polygon (Matic) blockchain’inde başlatılacak olan Etha Lend; borç verme, borç alma, akıllı cüzdan ve kripto kasa olmak üzere birçok alanda hizmet sunacak.

ETHA Lend cüzdanı birçok kripto para üzerinden işlem yapılabilecek şekilde geliştirildi. Bu sayede yatırımcılar ekstra işletim ücretlerinden kurtulmuş olacaklar. Etha Lend saniyenin altında 1 milyon Tether’lik işlem hacmini ifa edebilecek.

Lütfen Bkz: Haftanın ikinci asparagas haberi Apple kaynaklı! Apple 2.5 milyar dolarlık Bitcoin aldı mı?

Beefy Finance

Beefy Finance DeFi platformu ise Binance Smart Chain üzerinde işlem görüyor. Ethereum ağındaki yüksek işletim ücretleri Polygon, Cardano ve Binance Smart Chain gibi alternatif DeFi ev sahibi ağların gelişmesine yol açtı.

Birçok DeFi hizmetini gören Beefy Finance’ın kurduğu havuz sistemi hem kripto varlıkların likiditesini arttırıyor hem de yatırımcılarına yüksek getiri imkanı sağlıyor.

Vesper

Karmaşık bir DeFi platformundan ziyade daha kullanışlı bir platform geliştiren Vesper; optimizasyon, erişilebilirlik ve sürdürülebilirlik konusuna odaklanıyor.

Vesper, algoritmik DeFi ödünç verme havuzu olan Vesper Grow Pools gibi çeşitli özelliklere ev sahipliği yapıyor. Bu havuzlar, kullanıcılardan sermaye toplar ve çeşitli DeFi protokolleri arasında dağıtır. Protokoldeki diğer bir havuz olan vVSP havuzu, kullanıcıların VSP’leri (protokolün yönetişim belirteçleri) yatırdığı ve ek VSP’lerle ödüllendirildiği bir gelir paylaşım mekanizmasıdır.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.