1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bloomberg analistinden heyecan veren Ethereum tahmini!

Bloomberg analistinden heyecan veren Ethereum tahmini!

Bloomberg analistinden heyecan veren Ethereum tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum, yeniden 3,000 doların üzerine sıçradı. Yeni güncellemesinin detayları belli olan altcoin için Bloomberg analistinden heyecan verici bir tahmin geldi. Detaylar haberimizde.

Bloomberg analistinden heyecan veren Ethereum tahmini!

Uzun bir aranın ardından 3,000 doların üzerine sıçrayan Ether, bu seviylerde konsolide oluyor. 21 Kasım 2021’de 4,891 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gören altcoin yeniden bu fiyat etiketini yakalamak istiyor.

Ethereum’un geleceğinin en önemli parçası 2.0 güncellemesi. ETH 2.0’ın Haziran 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ethereum 2.0’dan önce belirli güncellemeler yapılıyor. Geçtiğimiz yıl Londra güncellemesi yapılarak ağda önemli bir adım atılmış oldu.

ilgili: Ethereum fiyat tahmini

Son olarak Ethereum geliştiricileri, Shangai güncellemesinin ayrıntılarını yayınladı. Yeni güncelleme Ethereum ağı için önemli yenilikler içerirken asıl merak edilen Ethereum 2.0’ı geciktirip geciktirmeyeceğiydi. Geliştiriciler takvime bağlı kaldıklarını belirterek herhangi bir gecikme olmayacağı mesajını verdiler.

İlgili: Ethereum 2.0 neden bu kadar önemli?

Ethereum, değer kazanmaya ve yeni güncelleme hazırlıklarına devam ederken Bloomberg’de bir kripto piyasası analisti olan Jamie Coutts, Ethereum’un henüz potansiyelini ortaya koymadığını belirtti.

Analist, Ethereum’un şuandaki değerinin ETH’nin gerçek değerini yansıtmadığını düşünüyor. Coutts, altcoinlerin lokomotifinin fiyatının %100 artacağını tahmin etti.  Ethereum’un öz sermaye, emtia ve parasal özelliklerin benzersiz bir karışımına sahip olduğuna değinen analist, 6,128 dolarlık fiyatın altcoinin olması gereken değeri olduğuna dikkat çekti.

ethereum

Ethereum’un yükselişe geçeceğini düşünen tek kişi Jamie Coutts değil. Ünlü kripto analisti Justin Bennet’te Shangai güncellemesine dikkat çekerek, ETH’nin kısa vadede 3,500 doların üzerine çıkacağını vurguladı.

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 3,123 dolardan işlem görüyor. ETH’nin toplam piyasa değeri 375 milyar dolara ulaştı. Bu değer 2 trilyon dolarlık kripto piyasasının %18,7’sini domine ediyor.

Günlük ETH fiyat hereketleri

ethereum Bloomberg analistinden heyecan veren Ethereum tahmini!

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: