1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Bloomberg stratejisti: “ABD’den gelecek bu veri Bitcoin’i olağanüstü artırabilir”

Bloomberg stratejisti: “ABD’den gelecek bu veri Bitcoin’i olağanüstü artırabilir”

Bloomberg stratejisti: “ABD’den gelecek bu veri Bitcoin’i olağanüstü artırabilir”
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bloomberg Intelligence baş emtia stratejisti Mike McGlone Bitcoin 2021 sonu tahminlerini paylaştı.

ABD’den Bitcoin’i 100 bin dolara çıkarabilecek ekonomik veri

11 Ekim pazartesi günü yayınladığı bir Twitter paylaşımı ile fikirlerini paylaşan Bloomberg baş stratejisti Mike McGlone, lider kripto Bitcoin fiyatının 2021 son çeyreğinde, daha önce de tahmin edildiği gibi 100.000 dolara ulaşabileceğini söyledi.

Emia stratejisti, ABD’den gelen yüksek borç bilgileri ve temerrüt olasılıkları Bitcoin’i benzersiz bir fiyat artışı konusunda desteklediğini ifade etti:

 

Artan ABD borcu ve potansiyel bir temerrüt tehlikesi üzerindeki gerilimlere paralel olarak, piyasanın kripto arz sağlayıcı kodlara olan güveni arttıkça #Bitcoin 4Ç fiyat artışı için benzersiz bir aşamaya giriyor olabilir. Borç tavanın dramatik yapısı, şimdiye kadar Bitcoin’e tahsisat yapmaktan kaçınan yöneticilerin fikrini değiştirebilir.

https://twitter.com/mikemcglone11/status/1447538201455906820

Bitcoin 100.000 dolara ulaşabilecek potansiyele sahip

Mike McGlone, Bitcoin’in 21.000.000 gibi sınırlı bir arz sayısına sahip olmasının, BTC’yi 100 bin dolar seviyesine çıkarabilecek başka bir unsur olarak görüyor.

Buna ek olarak, Çin’in aldığı son yasak kararı sonrası BTC fiyatı %50 oranında geriledi. Emtia stratejisti McGlone, varlığın gelen baskıya dayandığını ve baskından kuvvetlenerek çıktığını vurguladı.

Bloomberg analisti aynı şekilde ABD’den gelebilecek bir düzenleme hamlesinin de yine Bitcoin ve hatta Ethereum’un güçlenerek çıkacakları bir süreç olabileceği görüşünde.

Canlı BTC fiyatı: $ 17,040.95

İlgili: Bitcoin, haber yorum, teknik analiz ve fiyat tahminleri için bkz.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: