1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bloomberg Servet Zirvesi’nde kripto açıklamaları!

Bloomberg Servet Zirvesi’nde kripto açıklamaları!

Bloomberg Servet Zirvesi’nde kripto açıklamaları!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Salı günü düzenlenen Bloomberg Servet Zirvesi’nde kripto paralar ile ilgili açıklamalar yapıldı. Detaylar haberimizde.

Bloomberg Servet Zirvesi’nde kripto açıklamaları

Özel yatırımcılara ve finans danışmanlarına eyleme geçirilebilir ve kullanabilecekleri bilgiler sunmak için yapılan Bloomberg Servet Zirvesi salı günü online olarak yapıldı.

Programda önde gelen yatırımcılar, ekonomistler, servet yöneticileri ve politikacılar bire bir görüşmeler, paneller ve soru cevap programları aracılığı ile son gelişmleri ele aldı. Katılımcılar arasında Delphi Digital kurucu ortağı ve CEO’su Kevin Kelly ve Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein’de vardı. Kelly ve Sonnenshein, katılımcılar ile kripto paralar ili ilgili görüşlerini paylaştı. 

Kripto para dünyasına ilişkin görüşlerini paylaşan Delphi Digital kurucu ortağı ve CEO’su Kevin Kelly, kripto paraya bireysel ilginin seviyesine dikkat çekti ve kurumsal yatırımcıların da kripto parayı daha hızlı benimseyeceklerini vurguladı.

İlgili: Bitcoin, Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

“Bir sonraki kripto benimseme dalgasının kurumsal yatırımcılar tarafından olacağına inanıyorum. Çünkü bunun için bir müşteri talebi var. Geleneksel varlık manzarasının görünümü, son on yılda olduğundan biraz daha kasvetli. İnsanları son on yılda gördükleri getiri seviyelerini geride bırakmanın veya sürdürmenin bir yolu olarak kripto ve kripto varlıklarına bakmaya itecek bir dizi faktör var.”

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein ise kripto para birimlerinin herkes için uygun olmadığını vurguladı. Kripto varlıkları orta ve uzun vadeli yatırım ufkuna sahip olanlar için daha uygun yatırım araçları olarak değerlendirdi.

“Kripto para birimleri herkes için uygun değil. Bunun için genellikle orta ila uzun vadeli bir zaman ufkuna sahip olmanız ve yol boyunca biraz dalgalanmayı sindirebilmeniz gerekir. Bununla birlikte, burada kalmayı göz önüne aldığında, yatırımcıları diğer herhangi bir yatırım fırsatı gibi kriptoyu da değerlendirmeye teşvik ediyoruz. Sanırım şimdi kripto paraya daha önce hiç görmediğimiz bir seviyede erişme yeteneği ile çok daha sağlam, daha sağlıklı, çift taraflı bir pazarın gelişimini görüyorsunuz. Birkaç yıl önce saati geri saracak olsaydınız, bir şirketin Bitcoin’e ayırdığını öne sürdüğünüz için muhtemelen yönetim kurulu odasında gülmüş olurdunuz.”

Grayscale CEO’su yasal düzenlemelere tabi kuruluşların kurumsal yönetimlerle uyumlu olması sayesinde kurumsal benimsenmenin kolaylaştığını belirtti. Bu yüzden birçok yatırımcının bunu fırsat bildiğini de sözlerine ekledi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: