1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Bloomberg analisti Bitcoin ve Ethereum’u 2H’de neyin durdurabileceğini açıkladı!

Bloomberg analisti Bitcoin ve Ethereum’u 2H’de neyin durdurabileceğini açıkladı!

Bloomberg analisti Bitcoin ve Ethereum’u 2H’de neyin durdurabileceğini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bloomberg analisti Bitcoin ve Ethereum’un gidişatı için neler söyledi? click to read more   Kripto piyasası sadece bir yutturmaca ve spekülasyon olabilir veya tam tersi para ve finansta gerçek bir devrim olabilir.

 

Bloomberg analisti Bitcoin ve Ethereum için konuştu

 

Geniş çapta takip edilen Bloomberg Intelligence emtia analisti Mike McGlone, Bitcoin için en zayıf direnç noktasının 100.000 dolarda olacağını söylüyor.

 

Yeni yayınlanan bir raporda McGlone, kripto piyasalarının yıkıcı bir düzeltmeden kurtulduğunu, yukarı yönlü bir makro trendi sürdürmeye hazır olmaları gerektiğini söylüyor.

 

İç burkan bir düzeltmeye katlandıktan sonra, kripto piyasasının 2Q dip seviyelerinin altına düşmektense yukarı yönlü seyrine devam etme olasılığının daha yüksek olduğunu görüyoruz. Bitcoin ve Ethereum’un 2H’de (ikinci yarı) rekor seviyelere ulaşmasını ne durdurabilir? Daha zor bir soru şu an düşünemiyorum . Artan talep ve benimseme, azalan arzla karşı karşıya…

 

Kripto piyasası sadece bir yutturmaca ve spekülasyon olabilir veya erken fiyat keşif günlerinde para ve finansta bir devrim olabilir. Önyargımız tabiki ikincisi. Çok sayıda haberde kanıtladığı gibi, özellikle keskin bir düzeltmenin ardından ve benimsenmenin hala arttığı bir dönemde, neden kalıcı bir eğilimi daha fazla  karmaşıklaştıralım?”

 

McGlone’a göre, Bloomberg’in verileri Bitcoin, altın ve tahvillerden oluşan bir endeksin G4 merkez bankalarının bilançosunun genişlemesini yakından takip ederek 2015’ten bu yana S&P500’den daha iyi performans gösterdiğini söylüyor.

 

Grafiğimiz, 2015’in sonundan bu yana, özellikle 2020’nin başından itibaren S&P 500’den daha iyi performans gösteren Bitcoin-Gold-Bond endeksini ve hızla yükselen G4 merkez bankası bilançolarını gösteriyor.

  

Bloomberg analisti Bitcoin ve Ethereum Bloomberg analisti Bitcoin ve Ethereum'u 2H'de neyin durdurabileceğini açıkladı!

 

McGlone, yatırım portföylerinin savunma bölümlerinin BTC ve ETH eklenmesi olmadan giderek daha savunmasız olduklarını gördüğünü sözlerine ekliyor.

 

Biz Ethereum’un 5.000 $ ve Bitcoin’in ise 100.000 $’a doğru yol aldığını görüyoruz. Bazı altın ve tahvil kombinasyonlarının zayıf portföyleri, karışıma bir miktar Bitcoin ve Ethereum katılmadan giderek daha net görülebiliyor.” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.