1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Blockpass (PASS) rehberi: PASS token nedir? Temel analiz

Güncel Blockpass (PASS) rehberi: PASS token nedir? Temel analiz

Güncel Blockpass (PASS) rehberi: PASS token nedir? Temel analiz
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockpass (PASS token); kripto cüzdanları ve borsaları, sanal bankalar, geleneksel finans kurumları ve oyun sektörü de dâhil, regüle edilmiş endüstrilere katılan işletmeler için dijital kimlik doğrulaması sunuyor.

Blockpass (PASS Token) Nedir?

Kategori: Kimlik/Tanımlama, Kimlik Yönetimi

 

Blockpass kullanımı kolay bir mobil uygulama aracılığıyla hantal, gereksiz tekrarlar içeren ve pahalı Müşterinizi Tanıyın (KYC) ve Kara Para Aklama Önleme (AML) doğrulamalarına alternatif bir çözüm getiriyor. Bireysel kullanıcılar için, tek bir tıklama ile KYC gönderimini mümkün kılıyor.

Blockpass insanlar, şirketler, nesneler ve cihazlar için ortak yasal uygunluk hizmetleri sunmakta. İnsanların (KYC), nesnelerin (KYO) ve birbirine bağlı cihazların (KYD) doğrulanmasını destekleyen bir kimlik sistemi olarak Blockpass, çoklu varlıklar arasında güvenilir bir bağlantıya dayanan yeni uygulamaların geliştirilmesini sağlayacak.

Blockpass’ın amacı, Her Şeyin İnterneti (Internet of Everything) için küresel bir kimlik tanımlama ve doğrulama sistemi gerçekleştirmek.

Blockchain teknolojisi ve akıllı sözleşmeler sayesinde Blockpass; insanlar, şirketler, nesneler ve cihazlar için ortak düzenleyici (mevzuata ilişkin) ve uyum hizmetleri sunan, üretime hazır bir Regtech platformudur (Regtech, Regulation Technologies’in kısaltması ve Yasal Düzenleme Teknolojileri anlamına geliyor).

Bu kimlik sistemi insanların (KYC), nesnelerin (KYO) ve birbirine bağlı cihazların (KYD) doğrulanmasını desteklediğinden, insan ve cihaz kimlikleri arasında güvenilir bir bağlantıya dayanan yeni uygulamaların geliştirilmesini sağlayacak.

Blockpass Identity Lab

Öncü yeni bir araştırma laboratuvarı olan Blockpass Identity Lab (BIL), blockchain teknolojisinin kişisel verileri çevrimiçi dolandırıcılardan ve bilgisayar korsanlarından nasıl koruyabileceğini araştıran bir birim.

BIL (Nisan 2018’den beri) Blockpass IDN ve Edinburgh Napier Üniversitesi arasındaki bir işbirliğinin sonucudur. Ortaklığın ilk kapsamı, tüketici kimliğini ve vatandaşların veri gizliliği hakkını korumak için yöntemler geliştirirken öncü yeni bir araştırma laboratuvarının oluşturulmasıdır.

Partnerler

pass token nedir

32 sayfalık Whitepaper’a göz atmak için TIKLAYINIZ.

PAAS Token Roadmap’ta son aşama

pass-token-nedir

PASS Token Takımı

Adam Vaziri, Kurucu ve CEO

Blockchain avukatı ve blockchain projelerine uyum konusunda yardımcı olmak için 2013’te Diacle’ı kurmuş. Bitcoin Magazine tarafından “bitcoin öncüsü” olarak tanımlanmış. Blockchain üzerine oldukça fazla çalışma ve girişimi mevcut. Şuradan okuyabilirsiniz.

 

Hans Lombardo, Kurucu Ortak ve CMO

Blockpass’ın dışında Blockchain ve IoT cihazlarını entegre eden Hong Kong merkezli bir girişim olan Chain of Things’in de kurucu ortağı. Aynı zamanda doktora mezunu olan Lambardo’nun da iyi bir kariyeri var.

Oldukça geniş olan ekibin kalanı için TIKLAYINIZ.

Twitter‘a giriş tarihleri Mayıs 2017, takipçileri 7880. Bence az.

Telegram’da bu sayı 5977.

PASS toplam arz 1 milyar, dolaşımdaki adet 167 milyon. Bu hiç iyi değil.

PASS 14 aydır trade ediliyor. Son 30 gündeki volatilitesi %58, son 7 günde %28.

ATH’si 0.01$. Şu an bu seviyenin %89 altında.

Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabım için TIKLAYINIZ.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.