1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Bitcoin’in ateşi tekrar yükselmeye başladı!

Bitcoin’in ateşi tekrar yükselmeye başladı!

Bitcoin’in ateşi tekrar yükselmeye başladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin için beklenen müjdeli haberde tarih verildi.

 

Bitcoin boğa koşusu, kurumsal ‘kutlama’ öncesinde 180 bin dolarlık fiyatı hedefledi

 

Bir analist, dikkatlerin giderek BTC için tüm zamanların en yüksek seviyeleri için yeni bir savaşa odaklandığını belirtti.

 

Bitcoin (BTC), 50.000 doların yeni destek olarak görünmesi nedeniyle Perşembe günü tüccarların bir tahmin yapmasını sağladı.

 

Bitcoin Eylül’ü “muhteşem” olarak görüyor

 

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den alınan veriler, BTC/USD’yi neredeyse iki hafta içinde ilk kez geri döndükten sonra 50.000 dolarlık engeli aşarken gösteriyor.

 

En büyük kripto para birimi gün içinde %4,5 kazanç elde etti, ancak bunlar yine de hepsi %7’nin üzerinde yönetilen ilk 10 altcoin’den üçü tarafından alt edildi.

 

Büyük ölçüde olumlu bir arka plana karşı, tüccarlar Bitcoin’in beklentileri konusunda anlaşılır bir şekilde yükselişe geçti.

 

“50k = 58-60k’nın üzerine çık ve takip et. Şimdi destek görevi gören 200D MA’nın üzerinde bulunuyor. Pentoshi Bitcoin için son durumu özetliyor:

 

“Fiyat keşif planınız nedir? Bu Yükseklerin üzerinde 3 katı bir fiyat ve, 180k civarında makul görünüyor. %10 kazanç için gidip yeni TH’ler yapmayın. Bu son aralığa girmenin eşiğinde.” 180.000 dolarlık bir BTC fiyatı, birçokları için merak uyandıran bir olasılık ve stok akış yaratıcısı PlanB tarafından 2021’in sonu için belirlenen daha iyimser 135.000 dolarlık minimum hedefi bile geride bırakıyor.

 

Yatırım danışmanı Rekt Capital, “Eylül şu ana kadar Crypto için muhteşem bir ay oldu” diye ekledi. 

Cointelegraph’ın bildirdiği gibi, ayın ilk iki günü, kripto para piyasaları için her zaman cansız bir ay olan Eylül ayı için tarihi normlarla keskin bir tezat oluşturuyor.

 

İleriye baktığımızda, kurumsal raporlama önümüzdeki haftaları daha da ilgi çekici hale getirmeye hizmet edebilir.

 

BrightScope & Digital Assets Data’nın CEO’su Mike Alfred, “Birçok büyük ve önemli kurum yaz boyunca bitcoin satın aldı” dedi.

 

“7 Eylül ile 19 Kasım arasında alımlarını açıklayacaklar. Eğlencenin tadını çıkarın.”

 

Crypto, Cardano ile tüm zamanların en yüksek kazançlarını duraklatıyor

 

Altcoinler arasında, Cardano’nun ADA tokeni ve Ether (ETH) de benzer şekilde, yazı yazılırken kendi yükseliş dalgalanmalarına ara veriyordu.

 

ADA/USD günün erken saatlerinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken, 

ETH/USD Mayıs ayından bu yana en yüksek seviyesi olan 3.800 dolara yaklaştı.

 

Cointelegraph’ın bu hafta vurguladığı gibi, Polkadot’un DOT’u büyük kazançlar elde edecek bir sonraki altcoin olarak görülüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.