1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bitcoin için yapılan tüm tahminleri kenara bırakın! Bu çok farklı
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Bitcoin için yapılan tüm tahminleri kenara bırakın! Bu çok farklı

Bitcoin için yapılan tüm tahminleri kenara bırakın! Bu çok farklı
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin için birçok analist tahminlerini açıklıyor. Bitcoin gelecekte kaç dolar olacak? İşte Bitcoin için yapılan en ilginç tahminlerden biri. Detaylar haberimizde.

Bitcoin için yapılan tüm tahminleri kenara bırakın! Bu çok farklı

Lider kripto para birimi bugüne kadar oldukça heyecan veren bir trend izledi. Yeni milyonerler belkide milyarderler ortaya çıkardı. Ona inananlar kadar inanmayan ve bir balon olduğunu eninde sonunda patlayacağını söyleyenler de var.

Eleştirilere, hatta eleştirinin ötesinde büyük engellemelere rağmen Satoshi’nin mirası varlığını güçlü temeller üzerinde sürdürmeye devam ediyor. Sizlerle bugüne kadar en heyecan veren Bitcoin tahminlerinden birini paylaşacağız.

Bu tahminler şimdi kulağa ulaşılması zor gibi geliyor olabilir ancak Bitcoin’in bir zamanlar 1 dolar, 10 dolar, 20 dolar gibi değerlerde olduğunu unutmayalım.

bitcoin Bitcoin için yapılan tüm tahminleri kenara bırakın! Bu çok farklı

 

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Fidelity Küresel Makro Direktörü Jurrien Timmer, Bitcoin için bir uzun dönem tahmini paylaştı.Timmer’a göre, Bitcoin fiyatının 2038 civarında yaklaşık yirmi yıl sonra 1 milyar dolara ulaşacak.

Stoktan akışa modelini talep modeli ile birleştiren Timmer, bu sonuca ulaştığını ifade ediyor ve “Metcalfe Yasası, kullanıcılarının sayısı doğrusal olarak arttıkça, bir ağın değerinin (veya sonuç olarak Bitcoin fiyatının) geometrik olarak arttığını kabul ediyor” dedi.

Başka bir deyişle, Bitcoin’in fayda değeri, alıcılar, satıcılar, borsalar, ATM’ler ve katılımcı perakendeci ağından çok daha hızlı büyümelidir.

Şimdi baktığımızda bu rakam biraz zor. Ancak, Fidelity’ye ek olarak Deutsche Bank, BTC’nin 2030 yılına kadar hakim olacağını da tahmin ediyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin uzunca bir süre 47,500-49,500 dolar aralığında yatay bir seyir izliyordu. Piyasada bu sabah yaşanan hareketlilik ile 50,000 doların üzerine çıktı. Coinmarketcap verilerine göre yazım anında 50,082 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in toplam piyasa değeri ise uzun bir aranın ardından 1 trilyon dolara yaklaştı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.