1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin’in 25 bini geçmesi bu 3 yeni kriptoyu fırlatacak

Bitcoin’in 25 bini geçmesi bu 3 yeni kriptoyu fırlatacak

Bitcoin’in 25 bini geçmesi bu 3 yeni kriptoyu fırlatacak
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’in son dönemdeki çıkışı, eğer 25.000 dolarlık direnci kırmayı başarabilirse,  düşük piyasa değerine sahip bir kaç yeni altcoini “Aya’a gönderebilir.” Bu altcoinlerin potansiyellerini öğrenmek için onları ayrıntılı olarak inceleyelim.

Bitcoin 25 bini kırarsa bu altcoinlerin yolu açık

1.Battle Infinity:

Battle Infinity, oyunculara eğlence ve ödüller sunan yeni ve sıcak bir NFT oyunu. Oyuncular, takımlar oluşturmak için altı platforma girebilir ve diğer para birimleriyle takas etmek için ve oyun kazanmak için bu oyunda IBAT tokenlerini stake edebilirler. Yatırımcılar bu platformdan o kadar büyük bir potansiyel gördüler ki, ön satış, lansmandan sonraki bir kaç gün içinde tükendi. IBAT, ümit vadeden ICO’lardan biri olacak gibi görünüyor.

Şimdiye kadar, bu NFT projesinin çekiciliği, Bollywood oyuncusu Urvashi Rautela ve uluslararası kriket oyuncusu Irfan Pathan gibi ünlüleri kendine çekti. Battle Infinity kurucusu Suresh Joshi, “Önümüzdeki saatlerde ve günlerde daha fazla sürpriz duyuruya dikkat edin, çünkü Battle Infinity’ye olan ilgi şu anda artıyor ve Hindistan’ın en büyük ünlüleri de dahil olmak üzere herkes harekete geçmek istiyor” dedi.

bitcoin

2. Tamadoge

Bitcoi’n performansına bağlı ve potansiyele sahip ikinci kripto Tamadoge (TAMA). Oyuncuların evcil hayvanlarıyla ilgilenerek en yüksek ödüller için savaşmalarını sağlayan, oynayarak kazanılan bir oyundur. Oyunun geliştiricileri, oyuncuları evcil hayvanlarını tımar ederek, yürüterek ve besleyerek onlara bakma yeteneklerine göre sıralar.

Tamadoge, hızla tükenen ön satışı sırasında en iyi yeni kriptolardan biri olduğunu kanıtladı. Ancak bu kriptoyu daha da çekici yapan şey, LBank’ın onu listeleyeceğini belirtmesi. Ayrıca Tamadoge, Uniswap’ta listelenecek. Listeler, talebin de artmasıyla birlikte TAMA’nın popülaritesini artıracak.

 Bitcoin

3. Lucky Block

Lucky Block, eğlence ve yüksek ödüller sağlayan, gelişmekte olan bir başka kripto platformudur. Oyuncular, 1 milyon dolarlık Bitcoin ve bir Lamborghini gibi ana ödüller sağlayan büyük çekilişlere katılabilirler. Yatırımcıların yapması gereken tek şey Lucky Block NFT’leri tutmak. Ancak platformun yerel tokeni LBLOCK’u elinde tutarak kâr etme şanslarını da artırabilirler.

Yatırımcılar yatırım yapmak için bu üç yeni kripto para biriminden birini seçebilir ve görünüşe göre üçü de potansiyele sahip görünüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.