1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Bitcoin’de Long işlemler büyüyor

Bitcoin’de Long işlemler büyüyor

Bitcoin’de Long işlemler büyüyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Santiment verilerine göre borsalardaki long işlemlerde büyük bir artış gözlemlendi.

Bitcoin’de Long işlemler büyüyor

Kripto analiz şirketi Santiment, BTC long işlemlerinde olağanüstü bir artış tespit etti.

Bilindiği gibi 4 Temmuz, ABD’de bağımsızlık günü olarak kutlanır ve resmi tatil günüdür. Long işlemlerin tatil gününde yükselmesi bir hayli ilgi çekti.

Long işlemlerin bu denli yüksek hızla artışı, genel olarak, ayıların likiditasyonuna uyarı olarak görülür.

Long işlemlerle birlikte faiz oranında görülen artış Bitcoin’e has bir gelişme olarak dikkat çekiyor. Altcoinler tatil günün oldukça sessiz geçiriyorlar.

Santiment’in paylaştığı bir diğer önemli data ise Bitcoin balina alımları. Santiment verileri, BTC’de balina alımlarının genellikle fiyatın yatay hareket ettiği ancak 100-200 dolarlık aralıklarda değiştiği “uyku” bölümlerinde olduğunu ortaya koyuyor. Santiment 100.000 dolar ya da 1 milyon dolarlık alımlardan sonra BTC fiyatının düşüşe geçtiğini söylüyor.

Kripto para piyasasının bir tatil modunda olduğu açık. Fiyatın bu denli düşüş seyretmesi alıcıların iştahını kabartsa da henüz net bir hareketlenmenin olmadığı görülüyor.

 

Canlı BTC fiyatı: [mcrypto coin=”BTC” currency=”USD”]

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: