1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü CEO’dan Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandıracak tahminler!

Ünlü CEO’dan Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandıracak tahminler!

Ünlü CEO’dan Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandıracak tahminler!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain portföy sağlayıcısı Immutable Holdings CEO’su ve başkanı Jordan Fried, Bitcoin yatırımcılarını heyecanladıracak tahminlerini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü CEO’dan Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandıracak tahminler!

Blockchain portföy sağlayıcısı Immutable Holdings CEO’su ve başkanı Jordan Fried, Bitcoin yatırımcılarını çok heyecanlandıracak tahminlerde bulundu. Fried, Bitcoin’in 1 milyon dolarlık fiyat hedefine ulaşacağını öngörüyor.

Kitco News’e konuşan Fried, Bitcoin’in altının ikinci sürümü olacağını ve altını geride bırakacağını belirtti. Ünlü CEO’ya göre lider kripto para birimi toplam hacimde altından iki kat daha değerli olacak.

İlgili: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bitcoin’in geçtğimiz hafta içersinde yukarı doğru yaptığı fiyat atağının BTC’nin potansiyeline ilişkin önemli ipuçları verdiğini belirten Fried, bu yükselişin sadece bir başlangıç olduğuna dikkat çekiyor.

“Bitcoin “altın 2.0 olacak ve bir gün altının yaklaşık 10 trilyon dolarlık piyasa değerini geçecek. Aslında, yeni nesil altın olduğu göz önüne alındığında, Bitcoin muhtemelen altının piyasa değerini ikiye katlayacağını söyleyebilirim bu da 20 trilyon dolara takabül ediyor. 21 milyon Bitcoin arzı olduğunu düşünürsek BTC’nin 1 milyon dolar olacağı anlamına geliyor.”

Fried ayrıca Bitcoin piyasa değerinin bir noktada tüm ABD ekonomik çıktısını geçeceğini de sözlerine ekledi. Tüm bu tahminlerine gerekçe olarak ise Bitcoin’in gün geçtikçe artan benimsenmesini ve arzının sabit olmasını gösteriyor

Ünlü yönetici son günlerin tartışma konusu olan enflasyon sorununa da değinerek kripto para birimlerinin artan karşılıksız para basımına karşı önemli bir koruyucu olduğuna dikkat çekti. Fried’e göre Bitcoin’ internet zenginliğini artırma yoluna öncülük ediyor ve eninde sonunda kripto para birimleri fiat paranın yerini alacak.

Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde son günlerin en önemli tartışmalarından biri karşılıksız para basımından kaynaklanan fiyat artışları. ABD ekonomisi yıllar sonra ilk defa %5’lik bir enflasyon oranı açıkladı. Salgın ekonomik sorunların faturasını ağırlaştırdıkça ve fiat paralar enflasyon karşısında eridikçe Bitcoin başta olmak üzere kripto paralara ilgi artıyor. Enflasyonun kısa vadede çözülemeyeceğini hesaba katarsak kripto para birimleri daha da dikkat çekmeye devam edecek.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: