Bitcoin yatırımcıları! Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey’den mükemmel haberler var

Jack Dorsey
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elon Musk Bitcoin piyasalarını zehirliyor! Neyse ki twitter CEO’su Jack Dorsey var. Jack Dorsey, az önce twitter’da bir dizi müjde sayılacak gelişmelerden haber verdi.


Bitcoin yatırımcıları! Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey’den mükemmel haberler var.

Bilindiği üzere Bitcoin 14 Nisan’da CoinMarketCap verilerine göre 64,863 doları görerek tüm zamanların rekoruna imza attı. Bitcoin rekorunda Elon Musk ve Tesla’nın katkısı tartışılmaz. Ancak Mayıs ayı itibari ile Elon Musk ve Tesla, Bitcoin hakkındaki tutumlarını ve politikalarını değiştirmeye başladı. Önce Tesla Bitcoin ödeme sistemini iptal ettiğini duyurdu. Ardından Tesla’nın bir miktar Bitcoin’lerini sattığı ileri sürüldü. Tüm bu gelişmeler ve Elon Musk’ın yersiz tweet’leri Bitcoin fiyatlarında ciddi dalgalanmalara neden oluyor.

Tesla gibi Hightech firmalardan birisi olan Twitter ve Twitter CEO’su Jack Dorsey de Bitcoin ve kripto paralara oldukça ilgi duyuyor. Jack Dorsey’in Square şirketi, kripto para piyasalarına doğrudan yatırım yapıyor.

Jack Dorsey’in Square şirketi software bir cüzdanın ardından şimdi hardware bir kripto para cüzdanı geliştireceğini duyurdu.

bitcoin yatırımcıları Bitcoin yatırımcıları! Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey’den mükemmel haberler varDorsey ve ekibinin üzerinde çalıştığı elektronik cüzdan hali hazırdaki cüzdanlara kıyasla temel farklılıklara sahip olacak. Custody (gözetim) meselesini kökten değiştireceğe benziyor.

bitcoin yatırımcıları Bitcoin yatırımcıları! Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey’den mükemmel haberler varLütfen Bkz: Geleceği anlamak istiyorsanız gençlere bakın!  İlginç Z kuşağı anket sonuçları!

Yatırımcılar, borsalardaki Bitcoin ve kripto paraları bir nevi borsaların gözetimine bırakıyorlar ve onlara emanet ediyorlar. Kripto para borsaları genelde iyi niyetli olsa da Thodex örneğinde kripto para borsalarındaki Bitcoin ve kripto paraların gerçek sahibinin kim olduğunu gördük. Thodex CEO’su, Bitcoin’leri bir cüzdana yükledi ve kayıplara karşıtı. Mt. Gox örneğinde ise siber saldırılar nedeniyle yatırımcılar yüz binlerce Bitcoin’lerini kaybettiler.

Jack Dorsey, kendi Bitcoin’lerinize gerçekten sizlerin sahip olabileceğiniz bir cüzdan ve custody sistemi üzerinde çalışıyor.

bitcoin yatırımcıları Bitcoin yatırımcıları! Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey’den mükemmel haberler varYatırımcılar Bitcoin ve kripto paralarına cep telefonları üzerinden kolayca ulaşabilecek.

Kısaca twitter’ın CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’lerinizin gerçek sahibinin siz olduğunuz, kolayca ulaşabileceğiniz ve aşırı güvenlikli bir hardware cüzdanı üzerinde çalışıyor. Bizim anladığımız cep telefonlarına entegre edilebilecek bir hardware cüzdanı.

bitcoin yatırımcıları Bitcoin yatırımcıları! Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey’den mükemmel haberler var

H iç şüphesiz Twitter ve Square’ın böyle bir projeyi geliştirmesi Bitcoin ve kripto para piyasalarına güç katacaktır .

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin yatırımcıları! Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey’den mükemmel haberler var
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.