1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin ve Ethereum’da dip göründü mü?

Bitcoin ve Ethereum’da dip göründü mü?

Bitcoin ve Ethereum’da dip göründü mü?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasının en değerli varlıkları olan Bitcoin ve Ethereum’da dip göründü mü? Ünlü analist açıkladı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Bitcoin ve Ethereum’da dip göründü mü?

Kripto para piyasasında Bitcoin ve Ethereum son hafta başını yukarı kaldırdı. Her iki kripto para da kritik destek seviyelerinin üzerinde işlem gördü. Bitcoin, 20,000 dolarlık psikolojik sınırdan uzaklaşırken Ethereum ise 1,000 dolarlık destekten uzaklaştı.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 21,354 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saatte yatay bir görünüm verdi. Haftalık yükseliş oranı ise %12,08. Lider kripto para biriminin piyasa değeri yeniden 400 milyar doların üzerine çıktı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin fiyat hareketleri (Haftalık)

Bitcoin ve Ethereum’da dip göründü mü?

 

Ethereum ise 1,191 dolardan fiyatlanırken son yedi günde %12,75 değer kazandı. 144 milyar dolarlık piyasa değeri olan altcoin piyasanın %15,3’ünü domine ediyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ethereum fiyat hareketleri (Haftalık)

Bitcoin ve Ethereum’da dip göründü mü?

Yatırımcılar Bitcoin ve Ethereum’un dibi görüp görmediğini merak ediyor. Fidelity’nin küresel makro direktörü Jurrien Timmer, sosyal paylaşım platformu Twitter’da 131 binden fazla takipçisine Bitcoin’in S-eğrisi modeline dayanarak mevcut fiyatlarla muhtemelen en düşük değerlerde olduğunu belirtti.

Bitcoin ve Ethereum’da dip göründü mü?

 

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Model, kullanıcıların interneti benimseme hızına bağlı olarak ağının gelecekteki büyümesini tahmin ederek BTC’nin değerini ölçmeye çalışıyor. Timmer, Bitcoin’in mevcut değerinin S eğrisi modelinin bile altında olduğunu belirterek daha fazla düşüş beklemediğini söyledi.

“Son zamanlardaki en düşük seviyesi olan 17.600 dolar olan Bitcoin, artık internet benimseme eğrisine dayanan daha muhafazakar S-eğrisi modelimin bile altında.”

Ethereum için de bir değerlendirme yapan analist, Bitcoin’in düşük değerlere ulaşmasının Ethereum için de aynı anlama geldiğini sözlerine ekledi.

“Bitcoin ucuzsa, belki de Ethereum daha ucuzdur. ETH, BTC’nin dört yıl önce olduğu yerdeyse, bu, Ethereum’un dibe yakın olabileceğini gösteriyor.”

Canlı Bitcoin fiyatı

Canlı Ethereum fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: