Bitcoin Trump çiftinin arasını bozdu!

trump bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Eski ABD Başkanı Donald Trump işe eski First Lady Melania Trump’ın arası Bitcoin yüzünden bozulduğu iddia ediliyor.


Bitcoin Trump çiftinin arasını bozdu!

ABD Başkanı Donald Trump görevdeyken Bitcoin aleyhinde tutunduğu negatif tutum nedeniyle ciddi eleştiri almıştı. Başkan Trump’ın “I am not a fan of Bitcoin and other cryptocurrencies..” ile başlayan tweet’i akıllarda kaldı.

Aşağıda 12 Temmuz 2019’da ABD Başkanı Trump tarafından paylaşılan tweet’i görüyoruz.

bitcoin trump Bitcoin Trump çiftinin arasını bozdu!

Donald Trump Kasım 2020’de gerçekleşen Başkanlık Seçimlerini kaybetti. Koltuğunu yeni Başkan Biden’a teslim etti. ABD merkezli gerçekleşen son anketlerde Donald Trump’ın tekrardan destekçi sayısını arttırdığı iddia ediliyor. Hatta bazı anketlere göre tekrardan seçim olsa Trump’ın Biden’dan %6 daha yüksek oy alabileceği iddia ediliyor. Donald Trump, 2024 yılında gerçekleşecek olan seçimlerde yeniden aday olması bekleniyor.

Donald Trump’ın aksine eşi Melania Trump’ın Bitcoin ve kripto para taraftarı olduğu biliniyor. Hatta Melania Trump, “Melania Vision” isimli Non Fungible Tokens’ları (NFT) 1 Solana karşılığı satışa çıkardı.

Lütfen Bkz: Güncel Solana fiyat tahmini

Bugünün tarihinden (04.01.2022) tam 13 yıl önce Bitcoin’in ilk genesis bloğu yaratıldı. Yani bugün Bitcoin’in 13’üncü yaş günü. Melania Trump’ın aşağıdaki tweet’te Bitcoin’in yaş gününü kutladığını görüyoruz.

Eski ABD Başkanı Donald Trump ile First Lady Melania Trump’ın tweetlerini karşıladığımızda ikilinin Bitcoin ve kripto paralar konusunda aynı fikirde olmadıkları dikkat çekiyor.

Trump çiftinin arasının Donald Trump’ın geçmiş hayatından kalma bazı skandalların açığa çıkması ile bozulduğu iddia edilmişti. Çiftin arası Bitcoin yüzünden tekrardan bozulabilir.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini

Eski Başkan Trump’ın taraftarı olamadığı kripto para piyasalarında Melania Trump iyi bir girişimcilik örneği sergiliyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin Trump çiftinin arasını bozdu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.