1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin ralliye mi hazırlanıyor? Ünlü analist açıkladı

Bitcoin ralliye mi hazırlanıyor? Ünlü analist açıkladı

Bitcoin ralliye mi hazırlanıyor? Ünlü analist açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yukarı yönlü bir hareket başladı. Bitcoin, yeni bir ralliye mi hazırlanıyor. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler haberimizde.

Bitcoin ralliye mi hazırlanıyor? Ünlü analist açıkladı

Haftanın son gününde kripto para piyasasında yeşil bir tablo hakim. Bitcoin ve altcoinler yukarı yönlü bir hareket başlattı. Bitcoin, 22,000 dolarlık direnç noktasını test ederken Ethereum ise 1,300 doların üzerine sıçradı.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

İlk 10’da ki kripto paralar içerisinde yatırımcıları yüzünü en fazla güldüren kripto para ise %15’lik değer artışı ile Ethereum (ETH).

Kripto para piyasasında yeni bir ralli mi başlıyor. Ünlü kripto analisti Nicholas Merten, video paylaşım platformu Youtube’da yaptığı yeni bir yayında 515 binden fazla abonesi için lider kripto para birimi Bitcoin’i ele aldı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Popüler bir kripto analisti, kripto piyasalarındaki belirsizlikler arasında Bitcoin (BTC) için büyük bir rahatlama rallisi beklediğini belirtti.

Analist, amiral gemisi kripto paranın satıcıları piyasadan çıkmaya zorlandığı için artık daha fazla insanın Bitcoin satın almaya istekli olduğunu söyledi.

“Genişletilmiş bir ayı piyasasının hala devam edebileceğine inanıyoruz. [Ayrıca] piyasada geçmişte olduğu gibi muhtemelen bir rahatlama rallisi olacağı gerçeğine inanıyoruz ve bunun basitçe birçok satıcının piyasadan çekilmek zorunda kalmasıyla ilgisi olduğu aşikar. Şimdi muhtemelen bu fiyatlarla satıcılardan daha fazla alıcımız var.”

Analist, Bitcoin’in %42’lik bir artışla 30.000 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ediyor. Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 21,430 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saat içerisinde %5’e yakın değer kazandı. Bitcoin’in piyasa değeri 410 milyar dolara yükseldi.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Bitcoin ralliye mi hazırlanıyor? Ünlü analist açıkladı

 

 

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: