Loading...
btc
BTC
0.9%
Bitcoin
64.485,74 USDT
eth
ETH
2.69%
Ethereum
3.087,32 USDT
bch
BCH
2.68%
Bitcoin Cash
492,51 USDT
xrp
XRP
3.16%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.83%
Litecoin
78,77 USDT
bnb
BNB
0.37%
Binance Coin
555,19 USDT
sol
SOL
1.07%
Solana
139,92 USDT
avax
AVAX
5.9%
Avalanche
35,89 USDT
ada
ADA
3.33%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
4.39%
Poladot
6,67 USDT
doge
DOGE
1%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
4.3%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bitcoin nesiller boyu bir fenomen olacak, inansanız da inanmasanız da!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin nesiller boyu bir fenomen olmaya devam edecek. Bitcoin için balon da deseler, scam de deseler herkes bu gerçeği kabul edecek ve Bitcoin nesiller boyu bizlerler beraber olacak.

 Bitcoin nesiller boyu bir fenomen olacak! Bitcoin bir  balon diyenlere Ark Invest CEO’su diyor ki,

 

Ark Invest’ten Cathie Wood, kripto piyasalarının bir balon olmaktan uzak olduğuna inanıyor ve netlik olduğu sürece düzenlemelerin bitcoin için iyi bir şey olduğunu söyledi.

 

Ark Invest CEO’su Cathie Wood, yakın zamanda piyasa görünümü hakkında konuştu ve Bitcoin’e ve kripto para birimleri etrafında gelişen endüstrilerin ekosistemine biraz sevgi verme fırsatı yakaladığını söyledi.

 

Yahoo Finance ile konuşan finans uzmanı, geleceğin kripto para birimleri dünyası için parlak göründüğüne dair güvence verdi. Wood, milyarder yatırımcı John Paulson’ın Bitcoin ve kripto para birimlerine yönelik son eleştirisine katılmıyor ve Bitcoin’in bu dijital çağda bir değer deposu olarak altını geçmeyi başardığını iddia ediyor.

 

Biz, Ark Investment olarak; kripto para birimleri hakkında eksik olduğunu düşündüğümüz şey, bunların bir değer deposu veya dijital altından çok daha fazlası olduğu. Bitcoin, tamamen merkezi olmayan ve politika yapıcıların kaprislerine tabi olmayan yeni, küresel bir para sistemidir.

 

Oysa, birkaç gün önce Paulson, Bloomberg’e kendi görüşüne göre kripto para birimlerinin sonunda sıfıra gitmek zorunda kalacağını söyledi.

 

Buna katılmayan çok insan olacak ama bence kripto paralara yatırım yapmamalısınız. Sonuç olarak, kripto para birimlerinin, bugün nerede işlem yaptıklarına bakılmaksızın, hatta buradan yukarı mı yoksa aşağı mı çıkacağına bakılmaksızın, sonunda değersiz olduğunu kanıtlayacaklarını düşünüyorum, diye sözlerini tamamladı.

 

Cathie Wood’a göre Bitcoin nesiller boyu bir fenomen

 

Wood ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki önde gelen düzenlenmiş borsalardan ikisi olan Coinbase ve Robinhood’a yaptıkları yatırımlardan bahsetti.

 

İlk önce , Robin Hood’un kripto para birimlerine geçişinin iş modeli için çok olumlu olduğunu kanıtladı ve SEC daha fazla kontrol uygulamaya çalışıyor olsa da, yakın gelecekte yatırımcıları endişelendirecek herhangi bir olumsuz değişiklik beklemediğini söyledi.

 

Öte yandan Cathie Wood, Coinbase’e yaptığı yatırımla ne kadar rahat olduğunu vurguladı. Bu, halka açık tek kripto para borsasıdır ve genel olarak uyumluluk için küresel bir ölçüttür, dedi.

 

Cathie Wood için piyasalar bir fiyat balonu içinde değil. Wood, kripto para birimlerinin nesiller boyu süren bir fenomen olacağına ve kripto endüstrisinin teknoloji geliştikçe büyüdüğüne inanıyor. Mevcut boğa koşusunun bitmekten çok uzak olduğundan emin olarak konuştu ve en az 10 yıllık genel büyümeden bahseden tahminlerini de aktardı:

 

“Bir balonun içinde miyiz? Ondan daha fazla olamazdık. Ortalama yatırımcı, bu S eğrileri birbirini beslediği ve daha önce hiç görmediğimiz üstel büyüme yörüngelerine girdiği için önümüzdeki beş ila 15 yılın ne kadar kışkırtıcı olacağını anlamıyor.”

Bitcoin’in daha açık düzenlemelere ihtiyacı var

 

Cathie Wood bir cyberpunk değil ve mevcut finansal sistemi çökertmek de istemiyor. Aksine, küresel düzeyde kripto para biriminin benimsenmesinin büyümesi için temel bir faktör olarak kesin düzenlemeyi savunuyor.

 

Cathie Wood, yeni düzenlemeler her zaman iyi olduğunu ifade ederken. Yine de, altta yatan sorunun, çeşitli düzenleyici kurumlar arasında kripto para birimlerinin doğası hakkında fikir birliği olmamasında yattığını iddia ederek, bazı konularda yapılacak yeni düzenlemeler ile daha gerçekçi ve anlaşılabilir olunabileceğini söyledi.

 

“Düzenleyiciler bir araya gelir ve bu kripto para birimlerinin tam olarak ne olduğu ve nasıl tanımlanacağı konusunda anlaşırlarsa, bu iyi bir şey olacaktır. Kesinlik bu ekosistem için iyi bir adım olacak.” dedi.

 

Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kripto para birimi endüstrisi, düzenleyiciler arasındaki kriterlerin çeşitliliği nedeniyle hassas bir durumda. Tartışmalı 1 Trilyon Dolarlık İki Taraflı Altyapı Yasası, ülkede kurmak isteyen kripto para birimi işletmeleri için oldukça önemli riskler içerebilir. Ayrıca, ABD siyaset sahnesini çevreleyen beklentilerin kripto para piyasaları üzerinde güçlü bir etkisi var.

 

Belki teknoloji şu anda siyasetten daha hızlı hareket ediyor ama sonunda ikisi de bir noktada buluşacak.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.