okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.97%
Bitcoin
69.178,04 USDT
eth
ETH
2.54%
Ethereum
3.923,40 USDT
bch
BCH
1.2%
Bitcoin Cash
489,83 USDT
xrp
XRP
0.82%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.8%
Litecoin
84,57 USDT
bnb
BNB
0.64%
Binance Coin
604,10 USDT
sol
SOL
1.21%
Solana
165,39 USDT
avax
AVAX
1.18%
Avalanche
37,19 USDT
ada
ADA
1.29%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.41%
Poladot
7,53 USDT
doge
DOGE
1.12%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.3%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bitcoin mi, Ethereum mu alayım diyene eski CEO’dan yanıt!

bitcoin ve ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Goldman Sachs eski yöneticisi Raoul Pal, portföyü ile ilgili açıklamalar yaptı. Bitcoin mi? Ethereum mu? Detaylar haberimizde.

Bitcoin mi, Ethereum mu alayım diyene eski CEO’dan yanıt!

Goldman Sachs eski yöneticisi ve hali hazırda Real Vision’un CEO’su olan Raoul Pal, yakın tarihli bir röportajda yaklaşmakta olan küresel ekonomik yavaşlamadan ve buna hazırlanmak için ne yaptığından bahsetti, özellikle kripto portföyü için kullandığı ilginç tahsis stratejisinin arkasındaki mantığı açıkladı.

Pal yorumlarını, yatırım şirketi Morgan Creek Digital Assets’in Kurucu Ortağı ve aynı zamanda “The Best Business Show”a ev sahipliği yapan kripto fenomeni Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda yaptı.

“Yaptığım çalışma, küresel ekonominin gelecek yıl oldukça önemli ölçüde yavaşlama olasılığının olduğunu gösteriyor. Ayrıca daha fazla mali teşviğin geldiğini de görebiliriz. Bu yüzden çoğu insanın gördüğünden çok farklı bakıyorum.”

Pal ayrıca, artan petrol fiyatlarına ve malların satın alınabilirliğini aşağı çeken günlük yaşam maliyetlerine işaret etti. Ayrıca, yükselen fiyatların beklenenden daha yavaş ekonomik büyümeye yol açacağını ve bunun da “daha ​​fazla teşvik” ile sonuçlanacağını belirtti.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Real Vision CEO’su, hükümetlerin krize daha fazla para basarak COVID-19 pandemisine benzer bir yaklaşımla yanıt vereceğine ve böylece potansiyel olarak hisse senetleri ve kripto gibi varlıkların fiyatlarını yükselteceğine inanıyor.

bitcoin ve ethereum

Pal, kripto portföyü hakkında da açıklamalar yaptı ve Portföyünün %70’inin Ethereum %5’inin Bitcoin ve kalan kısmının ise diğer kripto paralardan oluştuğunu açıkladı.

“Şu anki portföyüm %70 ETH Ethereum, %5 Bitcoin ve %25 d,iğer kripto paralardan oluşuyor. Peki neden bu dağılım? Bitcoin’e veya başka bir kripto paraya karşı değilim. Çünkü ben bir finansal piyasa adamıyım ve risk eğrileri kullanıyoruz. Yani döngünün belirli noktalarında, bir boğa piyasasının ortasında, mümkün olduğu kadar çok risk almak istersiniz. Yani piyasanın daha spekülatif ucuna gitmek istiyoruz. Ethereum’ın daha fazla akış göreceğini düşündüğüm için bu şekilde bir alım yaptım. Bir boğa döngüsünün başında fiyatı muhtemelen Bitcoin’den daha fazla artacak.”

https://www.youtube.com/watch?v=L8kilExgrk8&t=1s

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.