Bitcoin için sıra ne var? Fenomen analistin şaşırtan öngörüsü!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler analist Bitcoin yol haritasında sırada ne olduğunu konusunda görüşlerini açıkladı. Analistin çıkarımları bir hayli ilginç.

Bitcoin için sıra ne var? Fenomen analistin müthiş öngörüsü!

Kripto dünyasının popüler analistlerinden “Altcoin Sherpa” takma ismiyle görüşlerini paylaşan fenomen trader Bitcoin (BTC) yol haritası konusunda şaşırtan öngörülerini dile getirdi.

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

Altcoin Sherpa’ya göre Bitcoin uzun vade trendini etkileyecek iki önemli unsur var.

Bitcoin uzun vade trendini etkileyecek 2 önemli faktör

Alçak bir tepe nerdeyse kaçınılmaz. Bizim 70 bin dolar alanına kıyasla, yeni bir alçak tepe ulaşacağımız kaçınılmaz bir gerçek. Ondan sonra ise eğer yeni bir alçak dip yaparsak, işte o zaman düşüş beklerim. Eğer yüksek dip yaparsak o zaman yükseliş beklerim.

Analistin bahsettiği alçak tepe, gerçekleşirse, fiyat 69.000 doların üzerine çıkabilecek. Düşük dipte ise, fiyat 42.000 dolardan aşağı düşmeye devam edecek.

bitcoin Bitcoin için sıra ne var? Fenomen analistin şaşırtan öngörüsü!
BTC/USD 1 günlük grafik. Kaynak: Altcoin Sherpa

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Altcoin Sherpa’ya göre, Bitcoin 58.000 dolara doğru yükselecek ve ardından 47.000 dolar ile yüksek dip oluşturup ardndan yeni ATH zirvesine doğru yükselişe geçecek.

Şimdilik, genel yükseliş piyasası yapısı benim için hala sağlam. Makro ortamda bazı öngörülemeyen durumlar dışında, Bitcoin’in hala yükselişte olduğuna inanıyorum.

Kripto stratejisti BTC’de uzun vadeli yükseliş beklentisini sürdürse de, önde gelen kripto varlığının yakın zamanda büyük hamleler yapmasını beklemiyor.

Öyleyse önümüzdeki birkaç hafta içinde Bitcoin’in fiyat hareketi için ne görüyorum? Bence sadece izleyelim. Yani büyük, büyük bir aşağı hareket gördükten sonra… genel olarak diplerin oluşması biraz zaman alır. Genel olarak konuşursak, aşağı hareket ne kadar büyük olursa, o kadar fazla konsolidasyon gerekir.

Canlı BTC fiyatı: [mcrypto coin=”BTC” currency=”USD”]

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=gw0mqlTh1u8

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin için sıra ne var? Fenomen analistin şaşırtan öngörüsü!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.