Bitcoin piyasalarında etkili olan bu kişileri takibe alın!

bitcoin haber
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin piyasalarının “enlerini” çıkarıyoruz. Bitcoin piyasalarında etkili olan ve top 5’e giren bu kişiler, mutlaka takibinizde olmalı!

Bitcoin piyasalarının enleri!

Bitcoin ve kripto para piyasaları oldukça spekülatif bir piyasa! Bazen bir tweet, Bitcoin fiyatlarında binlerce dolar düşüşe neden olabiliyor. Benzer şekilde bir tweet ile Bitcoin fiyatları binlerce dolar artış gösterebiliyor. Son günlerde açıklamaları ile piyasalarda etkili olan kişilere yakından göz atalım. Bitcoin yatırımcıları bu listedeki kişileri takibe almalı.

Elon Musk

Elon Musk Doge yorum

İlk sırada şüphesiz Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk var. Attığı tweet’lerle Bitcoin ve kripto para piyasalarında oldukça etkili oluyor. Bitcoin hakkında attığı tweet’in ardından paritede yaklaşık 5-10 bin dolarlık değişim yaşanabiliyor Yine geçtiğimiz ay Doge coin hakkındaki paylaşımları da Doge fiyatlarında ciddi değer artışına neden oldu.

Jack Dorsey

jack Dorsey bitcoin hakkinda iddali konustu, koinmedya.com

Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey de Bitcoin ve kripto para piyasaları tarafından yakından takip edilen kişiler arasında. En son Jack Dorsey, ilk tweet’ini NFT (değiştirilmez token) üzerinden binlerce dolar satışa çıkarması, piyasaların canlanmasına ciddi destek oldu. Jack Dorsey’in yönetici olduğu Square Yatırım şirketinin kararları da kripto para piyasaları üzerinde etkili oluyor.

Brian Armstrong

bitcoin enleri Bitcoin piyasalarında etkili olan bu kişileri takibe alın!

ABD merkezli ünlü kripto para borsasının CEO’su Brian Armstrong da mutlaka takibe alınması gereken kişiler arasında. 90’lı yıllarda ülkemizde “Minik Serçe’nin” elinden tuttuğu genç yetenekler kısa sürede “pop-star” haline geliyordu. Brian Armstrong’un elinden tuttuğu küçük çaplı kripto para projeleri de kısa sürede kripto para piyasalarının pop-star’ı haline geliyor.

Lütfen Bkz: Bitcoin haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Coinbase’in listelemeye karar verdiği kripto paraların değerinde ciddi prim artışları gözleniyor.

Justin Sun

Şaka yaptık. Listeden artık Justin Sun’ı çıkarabilirsiniz.

Michael Sonnenshein

bitcoin yatırım

Ünlü yatırım şirketi Grayscale’in CEO’su Michael Sonnenshein da takibe alınması gereken kişiler arasında. Sonnenshein ve Grayscale’ın resmi twitter adreslerini takip etmelisiniz. Bazı yatırımcılar şöyle düşünüyor: “Grayscale, Bitcoin almaya devam ediyorsa Bitcoin fiyatları da artmaya devam edecek”. Ama taktir tabi ki size ait.

Changpeng Zhao

Kripto para ile ilgili

İnsanlar onu CZ diye çağırıyor. Binance borsasının CEO’su Changpeng Zhao da takibinizde olmalı! Binance’in listeleme kararı da ilgili kripto paranın fiyatlarına olumlu etkisi oluyor.

Admin (KoinMedya)

bitcoin enleri Bitcoin piyasalarında etkili olan bu kişileri takibe alın!

Admin, KoinMEDYA editörünün mahlası! Koinmedya’yı da takibe almalısınız. Son dakika gelişmeler ve özgün yorumları ile @koinmedya_’yi takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

PlanB, Willy Woo ve diğerleri

Özgün analizleri ve grafik yorumları ile PlanB (@100trillionUSDT), Anthony Pompliano (@APompliano), Willy Woo (@woonomic) ve Bitcoin Jack (@BTC_JackSparrow) gibi analistler de takip edilebilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin piyasalarında etkili olan bu kişileri takibe alın!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.