okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.21%
Bitcoin
68.541,69 USDT
eth
ETH
-0.15%
Ethereum
3.838,82 USDT
bch
BCH
-0.12%
Bitcoin Cash
469,84 USDT
xrp
XRP
-0.7%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.26%
Litecoin
83,22 USDT
bnb
BNB
0.08%
Binance Coin
602,18 USDT
sol
SOL
-0.41%
Solana
168,00 USDT
avax
AVAX
-0.62%
Avalanche
36,79 USDT
ada
ADA
0.05%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.65%
Poladot
7,32 USDT
doge
DOGE
1%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
3.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

“Bitcoin durdurulamaz bir makine!”

Bitcoin uzun vadede yeni bir zirve daha gördü!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Zap Procotol’un kurucu ortağı Nick Spanos, Düzenleyici aksaklıkların etkisinin ortadan kalkmasının ardından Bitcoin’in yoluna devam ettiğini belirtti. Detaylar haberimizde.

Bitcoin durdurulamaz bir makine!

Bitcoin’in fiyatı Çin’den gelen baskıların ardından düşüş yaşadı. Ancak Lider kripto para birimi baskıların etkisini atlattı ve düşüş trendinden çıkmış görünüyor. Zap Procotol’un kurucu ortağı Nick Spanos, düzenleyici aksaklıkların kripto topluluğu tarafından sindirilmesinin ardından Bitcoin’in fiyatının yükseldiğini söylüyor.

Çin’in Bitcoin (BTC) madenciliği üzerindeki baskısı, kripto ekosisteminde kararlı tepkilerle karşılaşmaya devam ediyor. İlk BTC borsa operatörlerinden biri ve Zap Protokolü’nün kurucu ortağı Nick Spanos, baskının yalnızca Bitcoin’in durdurulamaz bir makine olduğunu kanıtladığını söyledi.

“Eğer dünyanın en büyük ikinci ekonomisi Bitcoin’i ezemiyor, değerini düşüremiyor ve manipüle edemiyorsa. Bu Bitcoin’in durdurulamaz bir makine olduğunu gösteriyor.”

Lütfen bakınız: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bitcoin madencilik faaliyetlerinin Çin operasyonlarının durdululması sonucu Bitcoin madenciliği zorluk oranın düştüğüne dikkat çeken Spanos, madenciliğin zorluğunun azalmaya devam ederken madencilerin kârlarındaki artışın altını çizdi. 

“Bitcoin’in algoritması, her 10 dakikada bir bir işlem bloğunun çıkarılmasına izin vermek için kabaca iki haftada bir ayarlanıyor. Böylece Bitcoin madenciliği yapmak hem daha kolay hem de daha karlı hale geldi. Bu, daha fazla madenciyi tekrar cezbetmek için bir reçete.”

Spanos, Çin’den taşınan madencilerin Kazakistan, İran ve Rusya gibi yakın komşularıyla bir yer bulmaya çalışacaklarını söyledi. Çin’de faaliyet gösteren büyük madencilik gruplarından biri, ülke dışına çıkma ve madencilik faaliyetlerini Birleşik Arap Emirlikleri, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Kazakistan ve İzlanda arasında dağıtma planlarını açıkladı.

Canlı Bitcoin fiyatı

Geçtiğimiz hafta Mike Novogratz’da Çin’deki Bitcoin madencilik faaliyetlerinin sonlandırılmasının uzun dönemde Bitcoin için çok iyi olacağını değerlendirmişti. Lider kripto para birimi yazım anında 34,163 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.