1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. “Bitcoin bu seviyeyi kırarsa durmayacak!”

“Bitcoin bu seviyeyi kırarsa durmayacak!”

“Bitcoin bu seviyeyi kırarsa durmayacak!”
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasaları bu yılın başlarında yaşadığı ilgi çekici günlerine geri dönmeye çalışıyor. Piyasa hareketli günler geçirirken kripto takipçileri de ünlü analistlerin tahminlerini merak ediyor. Bitcoin için bir ilgi çekici analiz daha geldi. Detaylar haberimizde.

“Bitcoin bu seviyeyi kırarsa durmayacak!”

Bu yılın başlarında tüm kripto yatırımcıları heyecan dolu günler geçirdi. Boğa sezonu hem Bitcoin için hemde altcoinler için oldukça kazançlıydı. Bütün kripto paralar tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydetti.

Piyasa Elon Musk’ın ani kararı ve Çinden gelen baskılar ile tam bir şok yaşadı ve büyük değer kayıplarına şahit oldu. Mayıs ve haziran ayları piyasa için tam bir kabustu. Temmuz ayının ikinci yarısından itibaren kendine gelmeye başlayan kripto piyasası özellikle iki haftadır eski ihtişamlı günlerinden görüntüler sergiliyor.

Bitcoin son haftada Coinmarketcap verilerine göre %20 değer kazandı ve anlık olarak 45,000 doların üzerinde bir değere sahip. Bitcoin ve diğer kripto paraların anlık fiyatlarını ve grafiklerini Koinmedya.com’dan takip edebilirsiniz.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Yakından takip edilen kripto tüccarı Pentoshi’de Bitcoin tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Ünlü sosyal paylaşım sitesi Twitter’da takipçileri ile paylaştığı tahmininde Bitcoin’in durdurulamaz hale gelmeden önceki son noktasının 48.000 dolar olduğunu belirtti.

Bitcoin “Bitcoin bu seviyeyi kırarsa durmayacak!”

“48.000 doların üzerinde, bence bu treni hiçbir şey durduramaz. Bu, makroda daha düşük bir yüksek seviye oluşturabilecek yapısal olarak son seviyedir. 45.000-48.000 dolar, bence üzerinde dağıttığımız süre nedeniyle çok güçlü bir direnç. Herhangi bir gerçek kırılmadan önce muhtemelen tekrar 40.600 doları görebilir.”

Pentoshi, Bitcoin’in 48,000 dolar direncini kırdıktan sonra durdurulamayacağını tahmin ediyor. Pentoshi ayrıca, piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto parası olan Ethereum’un kendisini 2.700 dolar civarında bir yükseliş patlamasına hazırlayacağını düşünüyor. Ünlü analist aynı zamanda son zamanlarda birçok kripto analistinin üzerinde durduğu konuyu da teyit ediyor ve Ethereum’un potansiyel olarak Bitcoin’i geride bırakacağını belirtiyor.

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.